
Kom jij ook naar Move & Mingle?
Sport is voor iedereen. Daarom steunen wij van harte Move & Mingle: een gratis sport- en ontmoetingsdag voor jongeren van 12 tot 20 jaar die zelf LHBTI+ zijn of de community beter willen leren kennen. Op zaterdag 17 oktober 2026 bij hockeyclub Union in Nijmegen en zondag 18 oktober 2026 bij sportvereniging Victoria in Rotterdam kun je nieuwe sporten uitproberen, andere jongeren ontmoeten en vooral jezelf zijn.
Wat kun je verwachten?
Doe mee aan leuke sportclinics, zoals hockey, rolstoelhockey en basketbal. Ook volleybal is deel van het programma! Ervaring is niet nodig: plezier maken en samen nieuwe dingen ontdekken staan centraal. Daarnaast is er een gratis lunch en kun je meedoen aan creatieve workshops, zoals het ontwerpen van je eigen sportoutfit. Ook is er een verdiepende sessie over neurodiversiteit en een apart programma voor ouders en verzorgers.
Waarom Move & Mingle?
Veel LHBTI+-jongeren voelen zich niet altijd veilig op school of in de sport. Move & Mingle biedt een veilige en gezellige omgeving waar je kunt sporten, nieuwe vrienden kunt maken en jezelf kunt zijn.
Meld je gratis aan!
Deelname is gratis, maar aanmelden is verplicht.
📅 Zaterdag 17 oktober 2026: hockeyclub Union, Nijmegen
📅 Zondag 18 oktober 2026: sportvereniging Victoria, Rotterdam
🕚 Tijd: 11.00–16.00 uur
Meld je hieraan voor Nijmegen of Rotterdam
