Goed van start als clubfunctionaris
Een praktische online kennismaking voor nieuwe voorzitters, penningmeesters en wedstrijdsecretarissen
Ben je in het afgelopen seizoen gestart als voorzitter, penningmeester of wedstrijdsecretaris? Of begin je komend seizoen in een van deze functies? Meld je dan aan voor Goed van start als clubfunctionaris. Tijdens deze online bijeenkomst helpen we je op weg in je nieuwe rol binnen de vereniging.
Een goede start in je nieuwe functie
Als nieuwe clubfunctionaris komt er veel op je af. Waar vind je de informatie die je nodig hebt? Bij wie kun je terecht met vragen? En welke ondersteuning biedt de Nevobo? Tijdens Goed van start als clubfunctionaris maak je kennis met de Nevobo, de collega’s die jouw vereniging ondersteunen en andere functionarissen die onlangs in dezelfde rol zijn begonnen. Je krijgt praktische informatie die past bij jouw functie en er is ruimte om vragen te stellen en ervaringen uit te wisselen. De online sessies duren één uur en zijn gratis te volgen.
Goed van start als voorzitter
Als voorzitter ben je een belangrijk aanspreekpunt binnen je vereniging. Tijdens deze sessie maak je kennis met de accountmanagers van jouw regio en ontdek je welke ondersteuning de Nevobo biedt aan verenigingen en bestuurders. Ook is er ruimte om ervaringen uit te wisselen met andere nieuwe voorzitters uit jouw regio.
De sessies voor voorzitters worden per regio georganiseerd.
📅 Woensdag 23 september 2026, 19.30–20.30 uur
- Voorzitters regio Noord
- Voorzitters regio Oost
📅 Donderdag 24 september 2026, 19.30–20.30 uur
- Voorzitters regio Zuid
- Voorzitters regio West
Goed van start als penningmeester
Tijdens deze sessie helpen collega’s van Financiën je op weg met de belangrijkste aandachtspunten binnen jouw functie. Je ontdekt waar je relevante informatie vindt, bij wie je met financiële vragen terechtkunt en welke ondersteuning vanuit de Nevobo beschikbaar is.
📅 Woensdag 23 september 2026, 19.30–20.30 uur
Goed van start als wedstrijdsecretaris
Als wedstrijdsecretaris heb je te maken met verschillende werkzaamheden, systemen en belangrijke momenten gedurende het seizoen. Tijdens deze sessie nemen collega’s van Competitie je mee in de praktische kant van de functie. Je krijgt uitleg over de belangrijkste werkzaamheden en ontdekt waar je informatie en ondersteuning kunt vinden.
📅 Donderdag 24 september 2026, 19.30–20.30 uur
Praktische informatie
- De sessies vinden online plaats.
- Deelname is gratis.
- Iedere sessie duurt van 19.30 tot 20.30 uur.
- Na aanmelding ontvang je direct een bevestiging met de deelnamelink.
- De sessies worden niet opgenomen.
Meld je aan
Wil je goed voorbereid aan de slag in je nieuwe clubfunctie? Kies op de aanmeldpagina de sessie die bij jouw functie en regio past. Na aanmelding ontvang je direct de link waarmee je t.z.t. aan de online bijeenkomst kunt deelnemen.