Beweeg, ontmoet en wees jezelf: Move&Mingle brengt jongeren samen
Onze club is van iedereen

Beweeg, ontmoet en wees jezelf: Move&Mingle brengt jongeren samen

Gepubliceerd op 11 september 2025

Op vrijdag 18 oktober vindt in Rotterdam de eerste editie van Move&Mingle plaats: een sport- en ontmoetingsdag voor LHBTIQA+ jongeren van 12 tot 20 jaar. Ook vrienden, ouders/verzorgers en professionals zijn van harte welkom. Het evenement staat in het teken van inclusie, sport en sociale verbinding.

Een veilige plek om jezelf te zijn

Veel LHBTIQA+ jongeren geven aan dat ze zich niet altijd veilig voelen en soms geen plek hebben waar ze zichzelf kunnen zijn. Move&Mingle biedt een veilige, inclusieve omgeving waar jongeren samen kunnen sporten, ontspannen en anderen ontmoeten.

Het programma bestaat uit sportclinics, creatieve workshops en gesprekken over onderwerpen als mentale gezondheid, zelfvertrouwen en identiteit. Een bijzonder onderdeel is de workshop sportkleding ontwerpen, waarin jongeren hun eigen outfit maken die hun identiteit en expressie weerspiegelt.

Samenwerking in de sport

Stichting All-In organiseert Move&Mingle samen met de Nevobo, KNHB, Gemeente Rotterdam, de Alliantie Gelijkspelen, NOC*NSF en diverse andere sportbonden. Gezamenlijk werken deze organisaties aan een gelijkwaardige en sociaal veilige sportomgeving.

Voor wie?

Move&Mingle is er voor jongeren van 12 tot 20 jaar die zich identificeren als LHBTIQA+, zoekend zijn in wie ze zijn, opgroeien in een regenbooggezin of gewoon een vriend(in) willen steunen. Ouders/verzorgers en professionals, zoals jongerenwerkers, docenten en zorgverleners, zijn eveneens welkom.

Praktische informatie

Neem voor meer informatie contact op met Maaike Rouw.

Wil je meer weten? Neem dan contact op met
Maaike Rouw

Maaike Rouw

Projectleider Inclusie