Wedstrijden Recreanten Utrecht Mix Poule D

Zaterdag 08 oktober - Safari (Maarssen)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 13:00 RVN XR 1 VIVES XR 5 Bourgondië XR 2
2 13:00 VV Utrecht XR 8 Wilhelmina XR 1 Baldadig XR 1
1 13:30 Baldadig XR 1 Bourgondië XR 2 RVN XR 1
2 13:30 VOC-Maarssen XR 2 Boni XR 2 VIVES XR 5
1 14:00 VV Utrecht XR 9 Wilhelmina XR 1 VOC-Maarssen XR 2
2 14:00 Bourgondië XR 3 RVN XR 1 Boni XR 2
1 14:30 VIVES XR 5 VV Utrecht XR 8 VV Utrecht XR 9
2 14:30 Boni XR 2 Baldadig XR 1 Wilhelmina XR 1
1 15:00 Bourgondië XR 3 VOC-Maarssen XR 2 VV Utrecht XR 8
2 15:00 Bourgondië XR 2 VV Utrecht XR 9 VIVES XR 5
1 15:30 RVN XR 1 Boni XR 2 VV Utrecht XR 9
2 15:30 Wilhelmina XR 1 Baldadig XR 1 Bourgondië XR 3
1 16:00 VV Utrecht XR 8 Bourgondië XR 2 RVN XR 1
2 16:00 VOC-Maarssen XR 2 VIVES XR 5 Wilhelmina XR 1
1 16:30 VV Utrecht XR 9 Bourgondië XR 3 Bourgondië XR 2
2 16:30 Wilhelmina XR 1 RVN XR 1 VOC-Maarssen XR 2
1 17:00 Boni XR 2 VV Utrecht XR 8 Baldadig XR 1
2 17:00 Bourgondië XR 2 VOC-Maarssen XR 2 Bourgondië XR 3
1 17:30 Baldadig XR 1 Bourgondië XR 3 VV Utrecht XR 8
2 17:30 VIVES XR 5 VV Utrecht XR 9 Boni XR 2

Zaterdag 05 november - Interwey (Culemborg)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
5 10:00 Vlerk XR 1 VIVES XR 5 Bourgondië XR 2
6 10:00 VC Houten XR 2 Wilhelmina XR 1 Kromme Rijn XR 1
5 10:30 Kromme Rijn XR 1 Bourgondië XR 2 Vlerk XR 1
6 10:30 UVV/Sphynx XR 2 Boni XR 2 VIVES XR 5
5 11:00 Over de Brug XR 1 Wilhelmina XR 1 UVV/Sphynx XR 2
6 11:00 Bourgondië XR 3 Vlerk XR 1 Boni XR 2
5 11:30 VIVES XR 5 VC Houten XR 2 Over de Brug XR 1
6 11:30 Boni XR 2 Kromme Rijn XR 1 Wilhelmina XR 1
5 12:00 Bourgondië XR 3 UVV/Sphynx XR 2 VC Houten XR 2
6 12:00 Bourgondië XR 2 Over de Brug XR 1 VIVES XR 5
5 12:30 Vlerk XR 1 Boni XR 2 Over de Brug XR 1
6 12:30 Wilhelmina XR 1 Kromme Rijn XR 1 Bourgondië XR 3
5 13:00 VC Houten XR 2 Bourgondië XR 2 Vlerk XR 1
6 13:00 UVV/Sphynx XR 2 VIVES XR 5 Wilhelmina XR 1
5 13:30 Over de Brug XR 1 Bourgondië XR 3 Bourgondië XR 2
6 13:30 Wilhelmina XR 1 Vlerk XR 1 UVV/Sphynx XR 2
5 14:00 Boni XR 2 VC Houten XR 2 Kromme Rijn XR 1
6 14:00 Bourgondië XR 2 UVV/Sphynx XR 2 Bourgondië XR 3
5 14:30 Kromme Rijn XR 1 Bourgondië XR 3 VC Houten XR 2
6 14:30 VIVES XR 5 Over de Brug XR 1 Boni XR 2

Zaterdag 12 november - Merwestein (Nieuwegein)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
4 09:00 VV Utrecht XR 8 VV Utrecht XR 9 VOC-Maarssen XR 2
4 09:30 VOC-Maarssen XR 2 RVN XR 1 Baldadig XR 1
4 10:00 Baldadig XR 1 VV Utrecht XR 8 VV Utrecht XR 9
4 10:30 VOC-Maarssen XR 2 VV Utrecht XR 9 RVN XR 1
4 11:00 RVN XR 1 Baldadig XR 1 VV Utrecht XR 8
4 11:30 VV Utrecht XR 8 VOC-Maarssen XR 2 VV Utrecht XR 9
4 12:00 VV Utrecht XR 9 RVN XR 1 VOC-Maarssen XR 2
4 12:30 Baldadig XR 1 VOC-Maarssen XR 2 VV Utrecht XR 8
4 13:00 RVN XR 1 VV Utrecht XR 8 Baldadig XR 1
4 13:30 VV Utrecht XR 9 Baldadig XR 1 RVN XR 1

Zaterdag 10 december - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 09:00 Wilhelmina XR 1 Bourgondië XR 3 VIVES XR 5
1 09:30 Boni XR 2 VIVES XR 5 Bourgondië XR 2
1 10:00 Bourgondië XR 2 Wilhelmina XR 1 Bourgondië XR 3
1 10:30 Boni XR 2 Bourgondië XR 3 VIVES XR 5
1 11:00 VIVES XR 5 Bourgondië XR 2 Wilhelmina XR 1
1 11:30 Wilhelmina XR 1 Boni XR 2 Bourgondië XR 3
1 12:00 Bourgondië XR 3 VIVES XR 5 Bourgondië XR 2
1 12:30 Bourgondië XR 2 Boni XR 2 Wilhelmina XR 1
1 13:00 VIVES XR 5 Wilhelmina XR 1 Boni XR 2
4 13:00 Bourgondië XR 3 Bourgondië XR 2 Boni XR 2

Zaterdag 10 december - Safari (Maarssen)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 13:00 Vlerk XR 1 RVN XR 1 Baldadig XR 1
4 13:00 VC Houten XR 2 VV Utrecht XR 8 Kromme Rijn XR 1
3 13:30 Kromme Rijn XR 1 Baldadig XR 1 Vlerk XR 1
4 13:30 UVV/Sphynx XR 2 VOC-Maarssen XR 2 RVN XR 1
3 14:00 Over de Brug XR 1 VV Utrecht XR 8 UVV/Sphynx XR 2
4 14:00 VV Utrecht XR 9 Vlerk XR 1 VOC-Maarssen XR 2
3 14:30 RVN XR 1 VC Houten XR 2 Over de Brug XR 1
4 14:30 VOC-Maarssen XR 2 Kromme Rijn XR 1 VV Utrecht XR 8
3 15:00 VV Utrecht XR 9 UVV/Sphynx XR 2 VC Houten XR 2
4 15:00 Baldadig XR 1 Over de Brug XR 1 RVN XR 1
3 15:30 Vlerk XR 1 VOC-Maarssen XR 2 Over de Brug XR 1
4 15:30 VV Utrecht XR 8 Kromme Rijn XR 1 VV Utrecht XR 9
3 16:00 VC Houten XR 2 Baldadig XR 1 Vlerk XR 1
4 16:00 UVV/Sphynx XR 2 RVN XR 1 VV Utrecht XR 8
3 16:30 Over de Brug XR 1 VV Utrecht XR 9 Baldadig XR 1
4 16:30 VV Utrecht XR 8 Vlerk XR 1 UVV/Sphynx XR 2
3 17:00 VOC-Maarssen XR 2 VC Houten XR 2 Kromme Rijn XR 1
4 17:00 Baldadig XR 1 UVV/Sphynx XR 2 VV Utrecht XR 9
3 17:30 Kromme Rijn XR 1 VV Utrecht XR 9 VC Houten XR 2
4 17:30 RVN XR 1 Over de Brug XR 1 VOC-Maarssen XR 2

Zaterdag 21 januari - Sportcomplex Marienhoeve (Wijk bij Duurstede)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 12:00 VV Utrecht XR 8 VIVES XR 5 Baldadig XR 1
1 12:00 RVN XR 1 Bourgondië XR 3 Wilhelmina XR 1
2 12:30 VOC-Maarssen XR 2 Bourgondië XR 2 Bourgondië XR 3
1 12:30 Baldadig XR 1 Wilhelmina XR 1 RVN XR 1
2 13:00 Boni XR 2 RVN XR 1 Bourgondië XR 2
1 13:00 VV Utrecht XR 9 VIVES XR 5 VOC-Maarssen XR 2
2 13:30 Bourgondië XR 2 Baldadig XR 1 VIVES XR 5
1 13:30 Bourgondië XR 3 VV Utrecht XR 8 VV Utrecht XR 9
2 14:00 Wilhelmina XR 1 VV Utrecht XR 9 Bourgondië XR 3
1 14:00 Boni XR 2 VOC-Maarssen XR 2 VV Utrecht XR 8
2 14:30 VIVES XR 5 Baldadig XR 1 Boni XR 2
1 14:30 RVN XR 1 Bourgondië XR 2 VV Utrecht XR 9
2 15:00 VOC-Maarssen XR 2 Bourgondië XR 3 VIVES XR 5
1 15:00 VV Utrecht XR 8 Wilhelmina XR 1 RVN XR 1
2 15:30 VIVES XR 5 RVN XR 1 VOC-Maarssen XR 2
1 15:30 VV Utrecht XR 9 Boni XR 2 Wilhelmina XR 1
2 16:00 Wilhelmina XR 1 VOC-Maarssen XR 2 Boni XR 2
1 16:00 Bourgondië XR 2 VV Utrecht XR 8 Baldadig XR 1
2 16:30 Bourgondië XR 3 VV Utrecht XR 9 Bourgondië XR 2
1 16:30 Baldadig XR 1 Boni XR 2 VV Utrecht XR 8

Zaterdag 04 februari - Sportcomplex Marienhoeve (Wijk bij Duurstede)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 13:30 UVV/Sphynx XR 2 Kromme Rijn XR 1 Vlerk XR 1
2 14:00 VC Houten XR 2 Vlerk XR 1 Over de Brug XR 1
2 14:30 Over de Brug XR 1 UVV/Sphynx XR 2 Kromme Rijn XR 1
2 15:00 VC Houten XR 2 Kromme Rijn XR 1 Vlerk XR 1
2 15:30 Vlerk XR 1 Over de Brug XR 1 UVV/Sphynx XR 2
2 16:00 UVV/Sphynx XR 2 VC Houten XR 2 Kromme Rijn XR 1
2 16:30 Kromme Rijn XR 1 Vlerk XR 1 Over de Brug XR 1
2 17:00 Over de Brug XR 1 VC Houten XR 2 UVV/Sphynx XR 2
3 17:30 Kromme Rijn XR 1 Over de Brug XR 1 VC Houten XR 2
2 17:30 Vlerk XR 1 UVV/Sphynx XR 2 VC Houten XR 2

Zaterdag 11 maart - De Giessenhal (Giessenburg)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 11:00 VOC-Maarssen XR 2 Baldadig XR 1 VV Utrecht XR 8
3 11:30 VV Utrecht XR 8 RVN XR 1 VV Utrecht XR 9
3 12:00 VV Utrecht XR 9 VOC-Maarssen XR 2 Baldadig XR 1
3 12:30 VV Utrecht XR 8 Baldadig XR 1 RVN XR 1
3 13:00 RVN XR 1 VV Utrecht XR 9 VOC-Maarssen XR 2
3 13:30 VOC-Maarssen XR 2 VV Utrecht XR 8 Baldadig XR 1
3 14:00 Baldadig XR 1 RVN XR 1 VV Utrecht XR 8
3 14:30 VV Utrecht XR 9 VV Utrecht XR 8 VOC-Maarssen XR 2
3 15:00 RVN XR 1 VOC-Maarssen XR 2 VV Utrecht XR 9
3 15:30 Baldadig XR 1 VV Utrecht XR 9 RVN XR 1

Zaterdag 18 maart - Sportcomplex Marienhoeve (Wijk bij Duurstede)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 12:00 VC Houten XR 2 VIVES XR 5 Kromme Rijn XR 1
1 12:00 Vlerk XR 1 Bourgondië XR 3 Wilhelmina XR 1
2 12:30 UVV/Sphynx XR 2 Bourgondië XR 2 Bourgondië XR 3
1 12:30 Kromme Rijn XR 1 Wilhelmina XR 1 Vlerk XR 1
2 13:00 Boni XR 2 Vlerk XR 1 Bourgondië XR 2
1 13:00 Over de Brug XR 1 VIVES XR 5 UVV/Sphynx XR 2
2 13:30 Bourgondië XR 2 Kromme Rijn XR 1 VIVES XR 5
1 13:30 Bourgondië XR 3 VC Houten XR 2 Over de Brug XR 1
2 14:00 Wilhelmina XR 1 Over de Brug XR 1 Bourgondië XR 3
1 14:00 Boni XR 2 UVV/Sphynx XR 2 VC Houten XR 2
2 14:30 VIVES XR 5 Kromme Rijn XR 1 Boni XR 2
1 14:30 Vlerk XR 1 Bourgondië XR 2 Over de Brug XR 1
2 15:00 UVV/Sphynx XR 2 Bourgondië XR 3 VIVES XR 5
1 15:00 VC Houten XR 2 Wilhelmina XR 1 Vlerk XR 1
2 15:30 VIVES XR 5 Vlerk XR 1 UVV/Sphynx XR 2
1 15:30 Over de Brug XR 1 Boni XR 2 Wilhelmina XR 1
2 16:00 Wilhelmina XR 1 UVV/Sphynx XR 2 Boni XR 2
1 16:00 Bourgondië XR 2 VC Houten XR 2 Kromme Rijn XR 1
2 16:30 Bourgondië XR 3 Over de Brug XR 1 Bourgondië XR 2
1 16:30 Kromme Rijn XR 1 Boni XR 2 VC Houten XR 2

Zaterdag 22 april - Sportcomplex Marienhoeve (Wijk bij Duurstede)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 12:00 VC Houten XR 2 RVN XR 1 Kromme Rijn XR 1
2 12:00 Vlerk XR 1 VV Utrecht XR 9 VV Utrecht XR 8
1 12:00 Boni XR 2 Bourgondië XR 2 Wilhelmina XR 1
3 12:30 UVV/Sphynx XR 2 Baldadig XR 1 VV Utrecht XR 9
2 12:30 Kromme Rijn XR 1 VV Utrecht XR 8 Vlerk XR 1
1 12:30 Wilhelmina XR 1 VIVES XR 5 Bourgondië XR 3
3 13:00 VOC-Maarssen XR 2 Vlerk XR 1 Baldadig XR 1
2 13:00 Over de Brug XR 1 RVN XR 1 UVV/Sphynx XR 2
1 13:00 Bourgondië XR 3 Boni XR 2 Bourgondië XR 2
3 13:30 Baldadig XR 1 Kromme Rijn XR 1 RVN XR 1
2 13:30 VV Utrecht XR 9 VC Houten XR 2 Over de Brug XR 1
1 13:30 Wilhelmina XR 1 Bourgondië XR 2 VIVES XR 5
3 14:00 VV Utrecht XR 8 Over de Brug XR 1 VV Utrecht XR 9
2 14:00 VOC-Maarssen XR 2 UVV/Sphynx XR 2 VC Houten XR 2
1 14:00 VIVES XR 5 Bourgondië XR 3 Boni XR 2
3 14:30 RVN XR 1 Kromme Rijn XR 1 VOC-Maarssen XR 2
2 14:30 Vlerk XR 1 Baldadig XR 1 Over de Brug XR 1
1 14:30 Boni XR 2 Wilhelmina XR 1 Bourgondië XR 2
3 15:00 UVV/Sphynx XR 2 VV Utrecht XR 9 RVN XR 1
2 15:00 VC Houten XR 2 VV Utrecht XR 8 Vlerk XR 1
1 15:00 Bourgondië XR 2 VIVES XR 5 Wilhelmina XR 1
3 15:30 RVN XR 1 Vlerk XR 1 UVV/Sphynx XR 2
2 15:30 Over de Brug XR 1 VOC-Maarssen XR 2 VV Utrecht XR 8
1 15:30 Bourgondië XR 3 Wilhelmina XR 1 Boni XR 2
3 16:00 VV Utrecht XR 8 UVV/Sphynx XR 2 VOC-Maarssen XR 2
2 16:00 Baldadig XR 1 VC Houten XR 2 Kromme Rijn XR 1
1 16:00 VIVES XR 5 Boni XR 2 Bourgondië XR 3
3 16:30 VV Utrecht XR 9 Over de Brug XR 1 Baldadig XR 1
2 16:30 Kromme Rijn XR 1 VOC-Maarssen XR 2 VC Houten XR 2
1 16:30 Bourgondië XR 2 Bourgondië XR 3 VIVES XR 5