Wedstrijden Recreanten Utrecht Mix Poule B

Zaterdag 05 november - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 09:00 VOC-Maarssen XR 1 Lunetten XR 1 VIVES XR 2
2 09:30 VIVES XR 1 VIVES XR 2 Odiesuist XR 1
2 10:00 Odiesuist XR 1 VOC-Maarssen XR 1 Lunetten XR 1
2 10:30 VIVES XR 1 Lunetten XR 1 VIVES XR 2
2 11:00 VIVES XR 2 Odiesuist XR 1 VOC-Maarssen XR 1
2 11:30 VOC-Maarssen XR 1 VIVES XR 1 Lunetten XR 1
2 12:00 Lunetten XR 1 VIVES XR 2 Odiesuist XR 1
2 12:30 Odiesuist XR 1 VIVES XR 1 VOC-Maarssen XR 1
2 13:00 VIVES XR 2 VOC-Maarssen XR 1 VIVES XR 1
3 13:00 Lunetten XR 1 Odiesuist XR 1 VIVES XR 1

Zaterdag 05 november - De Weide Wereld (Vleuten)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 10:00 Brooklyn XR 1 Lunetten XR 4 VV Utrecht XR 5
3 10:00 Vrijstad XR 2 Lunetten XR 3 Limes XR 3
2 10:30 Limes XR 3 VV Utrecht XR 5 Brooklyn XR 1
3 10:30 Brooklyn XR 2 VV Utrecht XR 4 Lunetten XR 4
2 11:00 UVV/Sphynx XR 1 Lunetten XR 3 Brooklyn XR 2
3 11:00 Boni XR 1 Brooklyn XR 1 VV Utrecht XR 4
2 11:30 Lunetten XR 4 Vrijstad XR 2 UVV/Sphynx XR 1
3 11:30 VV Utrecht XR 4 Limes XR 3 Lunetten XR 3
2 12:00 Boni XR 1 Brooklyn XR 2 Vrijstad XR 2
3 12:00 VV Utrecht XR 5 UVV/Sphynx XR 1 Lunetten XR 4
2 12:30 Brooklyn XR 1 VV Utrecht XR 4 UVV/Sphynx XR 1
3 12:30 Lunetten XR 3 Limes XR 3 Boni XR 1
2 13:00 Vrijstad XR 2 VV Utrecht XR 5 Brooklyn XR 1
3 13:00 Brooklyn XR 2 Lunetten XR 4 Lunetten XR 3
2 13:30 UVV/Sphynx XR 1 Boni XR 1 VV Utrecht XR 5
3 13:30 Lunetten XR 3 Brooklyn XR 1 Brooklyn XR 2
2 14:00 VV Utrecht XR 4 Vrijstad XR 2 Limes XR 3
3 14:00 VV Utrecht XR 5 Brooklyn XR 2 Boni XR 1
2 14:30 Limes XR 3 Boni XR 1 Vrijstad XR 2
3 14:30 Lunetten XR 4 UVV/Sphynx XR 1 VV Utrecht XR 4

Zaterdag 10 december - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 09:00 Lunetten XR 3 Boni XR 1 Lunetten XR 4
2 09:30 VV Utrecht XR 4 Lunetten XR 4 VV Utrecht XR 5
2 10:00 VV Utrecht XR 5 Lunetten XR 3 Boni XR 1
2 10:30 VV Utrecht XR 4 Boni XR 1 Lunetten XR 4
2 11:00 Lunetten XR 4 VV Utrecht XR 5 Lunetten XR 3
2 11:30 Lunetten XR 3 VV Utrecht XR 4 Boni XR 1
2 12:00 Boni XR 1 Lunetten XR 4 VV Utrecht XR 5
2 12:30 VV Utrecht XR 5 VV Utrecht XR 4 Lunetten XR 3
2 13:00 Lunetten XR 4 Lunetten XR 3 VV Utrecht XR 4
3 13:00 Boni XR 1 VV Utrecht XR 5 VV Utrecht XR 4

Zaterdag 10 december - Safari (Maarssen)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 13:00 Brooklyn XR 1 VIVES XR 2 Odiesuist XR 1
2 13:00 Vrijstad XR 2 VOC-Maarssen XR 1 Limes XR 3
1 13:30 Limes XR 3 Odiesuist XR 1 Brooklyn XR 1
2 13:30 Brooklyn XR 2 VIVES XR 1 VIVES XR 2
1 14:00 UVV/Sphynx XR 1 VOC-Maarssen XR 1 Brooklyn XR 2
2 14:00 Lunetten XR 1 Brooklyn XR 1 VIVES XR 1
1 14:30 VIVES XR 2 Vrijstad XR 2 UVV/Sphynx XR 1
2 14:30 VIVES XR 1 Limes XR 3 VOC-Maarssen XR 1
1 15:00 Lunetten XR 1 Brooklyn XR 2 Vrijstad XR 2
2 15:00 Odiesuist XR 1 UVV/Sphynx XR 1 VIVES XR 2
1 15:30 Brooklyn XR 1 VIVES XR 1 UVV/Sphynx XR 1
2 15:30 VOC-Maarssen XR 1 Limes XR 3 Lunetten XR 1
1 16:00 Vrijstad XR 2 Odiesuist XR 1 Brooklyn XR 1
2 16:00 Brooklyn XR 2 VIVES XR 2 VOC-Maarssen XR 1
1 16:30 UVV/Sphynx XR 1 Lunetten XR 1 Odiesuist XR 1
2 16:30 VOC-Maarssen XR 1 Brooklyn XR 1 Brooklyn XR 2
1 17:00 VIVES XR 1 Vrijstad XR 2 Limes XR 3
2 17:00 Odiesuist XR 1 Brooklyn XR 2 Lunetten XR 1
1 17:30 Limes XR 3 Lunetten XR 1 Vrijstad XR 2
2 17:30 VIVES XR 2 UVV/Sphynx XR 1 VIVES XR 1

Zaterdag 21 januari - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 13:30 VIVES XR 2 Boni XR 1 Lunetten XR 3
4 13:30 VOC-Maarssen XR 1 Lunetten XR 4 Odiesuist XR 1
3 14:00 Odiesuist XR 1 Lunetten XR 3 VOC-Maarssen XR 1
4 14:00 VIVES XR 1 VV Utrecht XR 5 Boni XR 1
3 14:30 Lunetten XR 1 Lunetten XR 4 VIVES XR 1
4 14:30 VV Utrecht XR 4 VIVES XR 2 VV Utrecht XR 5
3 15:00 Boni XR 1 VOC-Maarssen XR 1 Lunetten XR 1
4 15:00 VV Utrecht XR 5 Odiesuist XR 1 VV Utrecht XR 4
3 15:30 VV Utrecht XR 4 VIVES XR 1 VOC-Maarssen XR 1
4 15:30 Lunetten XR 3 Lunetten XR 1 Boni XR 1
3 16:00 VIVES XR 2 VV Utrecht XR 5 Lunetten XR 1
4 16:00 Lunetten XR 4 Odiesuist XR 1 VV Utrecht XR 4
3 16:30 VOC-Maarssen XR 1 Lunetten XR 3 VV Utrecht XR 5
4 16:30 VIVES XR 1 Boni XR 1 Odiesuist XR 1
3 17:00 Lunetten XR 1 VV Utrecht XR 4 Lunetten XR 3
4 17:00 Lunetten XR 4 VIVES XR 2 VIVES XR 1
2 17:30 Odiesuist XR 1 VV Utrecht XR 4 VIVES XR 2
1 17:30 Boni XR 1 Lunetten XR 1 VIVES XR 2
3 17:30 VV Utrecht XR 5 VOC-Maarssen XR 1 Lunetten XR 4
4 17:30 Lunetten XR 3 VIVES XR 1 Lunetten XR 4

Zaterdag 04 februari - Sportcomplex Marienhoeve (Wijk bij Duurstede)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 09:00 Brooklyn XR 2 Limes XR 3 Brooklyn XR 1
1 09:30 Vrijstad XR 2 Brooklyn XR 1 UVV/Sphynx XR 1
1 10:00 UVV/Sphynx XR 1 Brooklyn XR 2 Limes XR 3
1 10:30 Vrijstad XR 2 Limes XR 3 Brooklyn XR 1
1 11:00 Brooklyn XR 1 UVV/Sphynx XR 1 Brooklyn XR 2
1 11:30 Brooklyn XR 2 Vrijstad XR 2 Limes XR 3
1 12:00 Limes XR 3 Brooklyn XR 1 UVV/Sphynx XR 1
1 12:30 UVV/Sphynx XR 1 Vrijstad XR 2 Brooklyn XR 2
1 13:00 Brooklyn XR 1 Brooklyn XR 2 Vrijstad XR 2
4 13:00 Limes XR 3 UVV/Sphynx XR 1 Vrijstad XR 2

Zaterdag 11 maart - Schulenburg (Kamerik)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 11:00 VIVES XR 1 Odiesuist XR 1 VOC-Maarssen XR 1
3 11:30 VOC-Maarssen XR 1 VIVES XR 2 Lunetten XR 1
3 12:00 Lunetten XR 1 VIVES XR 1 Odiesuist XR 1
3 12:30 VOC-Maarssen XR 1 Odiesuist XR 1 VIVES XR 2
3 13:00 VIVES XR 2 Lunetten XR 1 VIVES XR 1
3 13:30 VIVES XR 1 VOC-Maarssen XR 1 Odiesuist XR 1
3 14:00 Odiesuist XR 1 VIVES XR 2 VOC-Maarssen XR 1
3 14:30 Lunetten XR 1 VOC-Maarssen XR 1 VIVES XR 1
3 15:00 VIVES XR 2 VIVES XR 1 Lunetten XR 1
3 15:30 Odiesuist XR 1 Lunetten XR 1 VIVES XR 2

Zaterdag 18 maart - Hofland (Montfoort)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 12:00 Vrijstad XR 2 Lunetten XR 4 Limes XR 3
2 12:00 Brooklyn XR 1 Boni XR 1 Lunetten XR 3
3 12:30 Brooklyn XR 2 VV Utrecht XR 5 Boni XR 1
2 12:30 Limes XR 3 Lunetten XR 3 Brooklyn XR 1
3 13:00 VV Utrecht XR 4 Brooklyn XR 1 VV Utrecht XR 5
2 13:00 UVV/Sphynx XR 1 Lunetten XR 4 Brooklyn XR 2
3 13:30 VV Utrecht XR 5 Limes XR 3 Lunetten XR 4
2 13:30 Boni XR 1 Vrijstad XR 2 UVV/Sphynx XR 1
3 14:00 Lunetten XR 3 UVV/Sphynx XR 1 Boni XR 1
2 14:00 VV Utrecht XR 4 Brooklyn XR 2 Vrijstad XR 2
3 14:30 Lunetten XR 4 Limes XR 3 VV Utrecht XR 4
2 14:30 Brooklyn XR 1 VV Utrecht XR 5 UVV/Sphynx XR 1
3 15:00 Brooklyn XR 2 Boni XR 1 Lunetten XR 4
2 15:00 Vrijstad XR 2 Lunetten XR 3 Brooklyn XR 1
3 15:30 Lunetten XR 4 Brooklyn XR 1 Brooklyn XR 2
2 15:30 UVV/Sphynx XR 1 VV Utrecht XR 4 Lunetten XR 3
3 16:00 Lunetten XR 3 Brooklyn XR 2 VV Utrecht XR 4
2 16:00 VV Utrecht XR 5 Vrijstad XR 2 Limes XR 3
3 16:30 Boni XR 1 UVV/Sphynx XR 1 VV Utrecht XR 5
2 16:30 Limes XR 3 VV Utrecht XR 4 Vrijstad XR 2

Zaterdag 15 april - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 11:00 Brooklyn XR 1 Lunetten XR 1 VOC-Maarssen XR 1
1 11:00 VV Utrecht XR 4 VV Utrecht XR 5 Lunetten XR 3
3 11:00 Vrijstad XR 2 VIVES XR 2 Limes XR 3
2 11:30 Limes XR 3 VOC-Maarssen XR 1 Brooklyn XR 1
1 11:30 Lunetten XR 3 Lunetten XR 4 Boni XR 1
3 11:30 Brooklyn XR 2 Odiesuist XR 1 Lunetten XR 1
2 12:00 UVV/Sphynx XR 1 VIVES XR 2 Brooklyn XR 2
1 12:00 Boni XR 1 VV Utrecht XR 4 VV Utrecht XR 5
3 12:00 VIVES XR 1 Brooklyn XR 1 Odiesuist XR 1
2 12:30 Lunetten XR 1 Vrijstad XR 2 UVV/Sphynx XR 1
1 12:30 Lunetten XR 3 VV Utrecht XR 5 Lunetten XR 4
3 12:30 Odiesuist XR 1 Limes XR 3 VIVES XR 2
2 13:00 VIVES XR 1 Brooklyn XR 2 Vrijstad XR 2
1 13:00 Lunetten XR 4 Boni XR 1 VV Utrecht XR 4
3 13:00 VOC-Maarssen XR 1 UVV/Sphynx XR 1 Lunetten XR 1
2 13:30 Brooklyn XR 1 Odiesuist XR 1 UVV/Sphynx XR 1
1 13:30 VV Utrecht XR 4 Lunetten XR 3 VV Utrecht XR 5
3 13:30 VIVES XR 2 Limes XR 3 VIVES XR 1
2 14:00 Vrijstad XR 2 VOC-Maarssen XR 1 Brooklyn XR 1
1 14:00 VV Utrecht XR 5 Lunetten XR 4 Lunetten XR 3
3 14:00 Brooklyn XR 2 Lunetten XR 1 VIVES XR 2
2 14:30 UVV/Sphynx XR 1 VIVES XR 1 VOC-Maarssen XR 1
1 14:30 Boni XR 1 Lunetten XR 3 VV Utrecht XR 4
3 14:30 VIVES XR 2 Brooklyn XR 1 Brooklyn XR 2
2 15:00 Odiesuist XR 1 Vrijstad XR 2 Limes XR 3
1 15:00 Lunetten XR 4 VV Utrecht XR 4 Boni XR 1
3 15:00 VOC-Maarssen XR 1 Brooklyn XR 2 VIVES XR 1
2 15:30 Limes XR 3 VIVES XR 1 Vrijstad XR 2
1 15:30 VV Utrecht XR 5 Boni XR 1 Lunetten XR 4
3 15:30 Lunetten XR 1 UVV/Sphynx XR 1 Odiesuist XR 1