Wedstrijden Recreanten Utrecht Mix Poule A

Zaterdag 05 november - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 13:30 VV Utrecht XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6 Xpat Volley Club XR 1
1 13:30 Xpat Volley Club XR 2 VV Utrecht XR 2 VV Utrecht XR 7
2 14:00 Boni XR 3 Vrijstad XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6
1 14:00 VV Utrecht XR 7 Xpat Volley Club XR 1 Xpat Volley Club XR 2
2 14:30 VV Utrecht XR 2 VV Utrecht XR 1 Boni XR 3
1 14:30 VV Utrecht VIGO XR 6 Xpat Volley Club XR 2 Vrijstad XR 1
2 15:00 Xpat Volley Club XR 1 Vrijstad XR 1 VV Utrecht XR 2
1 15:00 VV Utrecht XR 7 Boni XR 3 VV Utrecht XR 1
2 15:30 Xpat Volley Club XR 2 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6
1 15:30 VV Utrecht XR 1 Boni XR 3 VV Utrecht XR 7
2 16:00 Vrijstad XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6 Xpat Volley Club XR 2
1 16:00 VV Utrecht XR 2 VV Utrecht XR 7 Xpat Volley Club XR 1
2 16:30 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht XR 1 VV Utrecht XR 2
1 16:30 Boni XR 3 Xpat Volley Club XR 2 Vrijstad XR 1
2 17:00 Vrijstad XR 1 VV Utrecht XR 2 VV Utrecht XR 1
1 17:00 VV Utrecht VIGO XR 6 VV Utrecht XR 7 Boni XR 3

Zaterdag 12 november - De Kroon (Harmelen)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 13:00 Limes XR 1 Taurus XR 1 Bourgondië XR 1
3 13:30 Limes XR 2 Bourgondië XR 1 VTC Woerden XR 1
3 14:00 VTC Woerden XR 1 Limes XR 1 Taurus XR 1
3 14:30 Limes XR 2 Taurus XR 1 Bourgondië XR 1
3 15:00 Bourgondië XR 1 VTC Woerden XR 1 Limes XR 1
3 15:30 Limes XR 1 Limes XR 2 Taurus XR 1
3 16:00 Taurus XR 1 Bourgondië XR 1 VTC Woerden XR 1
3 16:30 VTC Woerden XR 1 Limes XR 2 Limes XR 1
3 17:00 Bourgondië XR 1 Limes XR 1 Limes XR 2
2 17:00 Taurus XR 1 VTC Woerden XR 1 Limes XR 2

Zaterdag 10 december - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 09:00 Xpat Volley Club XR 2 Limes XR 1 VV Utrecht XR 7
4 09:00 VV Utrecht XR 1 VTC Woerden XR 1 Limes XR 2
3 09:30 VV Utrecht XR 7 Limes XR 2 Xpat Volley Club XR 2
4 09:30 Taurus XR 1 Vrijstad XR 1 VTC Woerden XR 1
3 10:00 VTC Woerden XR 1 Xpat Volley Club XR 2 Vrijstad XR 1
4 10:00 Limes XR 1 VV Utrecht XR 1 Taurus XR 1
3 10:30 VV Utrecht XR 7 Taurus XR 1 VV Utrecht XR 1
4 10:30 Limes XR 2 Vrijstad XR 1 Limes XR 1
3 11:00 VV Utrecht XR 1 Taurus XR 1 VV Utrecht XR 7
4 11:00 Xpat Volley Club XR 2 Limes XR 2 VTC Woerden XR 1
3 11:30 Limes XR 1 VV Utrecht XR 7 Limes XR 2
4 11:30 Vrijstad XR 1 VTC Woerden XR 1 Xpat Volley Club XR 2
3 12:00 Taurus XR 1 Xpat Volley Club XR 2 Vrijstad XR 1
4 12:00 Limes XR 2 VV Utrecht XR 1 Limes XR 1
3 12:30 VTC Woerden XR 1 VV Utrecht XR 7 Taurus XR 1
4 12:30 Vrijstad XR 1 Limes XR 1 VV Utrecht XR 1

Zaterdag 10 december - Hofland (Montfoort)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 12:00 VV Utrecht XR 2 Boni XR 3 Bourgondië XR 1
1 12:30 Xpat Volley Club XR 1 Bourgondië XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6
1 13:00 VV Utrecht VIGO XR 6 VV Utrecht XR 2 Boni XR 3
1 13:30 Xpat Volley Club XR 1 Boni XR 3 Bourgondië XR 1
1 14:00 Bourgondië XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6 VV Utrecht XR 2
1 14:30 VV Utrecht XR 2 Xpat Volley Club XR 1 Boni XR 3
1 15:00 Boni XR 3 Bourgondië XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6
1 15:30 VV Utrecht VIGO XR 6 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht XR 2
1 16:00 Bourgondië XR 1 VV Utrecht XR 2 Xpat Volley Club XR 1
2 16:00 Boni XR 3 VV Utrecht VIGO XR 6 Xpat Volley Club XR 1

Zaterdag 04 februari - Sportcomplex Marienhoeve (Wijk bij Duurstede)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 09:00 Limes XR 1 Boni XR 3 Limes XR 2
2 09:00 VV Utrecht XR 7 VV Utrecht XR 1 Bourgondië XR 1
4 09:00 VTC Woerden XR 1 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6
3 09:30 Limes XR 2 VV Utrecht VIGO XR 6 Limes XR 1
2 09:30 Xpat Volley Club XR 2 Bourgondië XR 1 Vrijstad XR 1
4 09:30 VV Utrecht XR 2 Taurus XR 1 Xpat Volley Club XR 1
3 10:00 Xpat Volley Club XR 1 Limes XR 1 Taurus XR 1
2 10:00 Vrijstad XR 1 VV Utrecht XR 7 VV Utrecht XR 1
4 10:00 Boni XR 3 VTC Woerden XR 1 VV Utrecht XR 2
3 10:30 Limes XR 2 VV Utrecht XR 2 VTC Woerden XR 1
2 10:30 Xpat Volley Club XR 2 VV Utrecht XR 1 Bourgondië XR 1
4 10:30 VV Utrecht VIGO XR 6 Taurus XR 1 Boni XR 3
3 11:00 VTC Woerden XR 1 VV Utrecht XR 2 Limes XR 2
2 11:00 Bourgondië XR 1 Vrijstad XR 1 VV Utrecht XR 7
4 11:00 Limes XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6 Xpat Volley Club XR 1
3 11:30 Boni XR 3 Limes XR 2 VV Utrecht VIGO XR 6
2 11:30 VV Utrecht XR 7 Xpat Volley Club XR 2 VV Utrecht XR 1
4 11:30 Taurus XR 1 Xpat Volley Club XR 1 Limes XR 1
3 12:00 VV Utrecht XR 2 Limes XR 1 Taurus XR 1
2 12:00 VV Utrecht XR 1 Bourgondië XR 1 Vrijstad XR 1
4 12:00 VV Utrecht VIGO XR 6 VTC Woerden XR 1 Boni XR 3
3 12:30 Xpat Volley Club XR 1 Limes XR 2 VV Utrecht XR 2
2 12:30 Vrijstad XR 1 Xpat Volley Club XR 2 VV Utrecht XR 7
4 12:30 Taurus XR 1 Boni XR 3 VTC Woerden XR 1
3 13:00 VV Utrecht XR 1 Vrijstad XR 1 Xpat Volley Club XR 2
2 13:00 Bourgondië XR 1 VV Utrecht XR 7 Xpat Volley Club XR 2

Zaterdag 18 maart - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 09:00 Xpat Volley Club XR 2 Boni XR 3 VV Utrecht XR 7
4 09:00 VV Utrecht XR 1 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6
3 09:30 VV Utrecht XR 7 VV Utrecht VIGO XR 6 Xpat Volley Club XR 2
4 09:30 VV Utrecht XR 2 Vrijstad XR 1 Xpat Volley Club XR 1
3 10:00 Xpat Volley Club XR 1 Xpat Volley Club XR 2 Vrijstad XR 1
4 10:00 Boni XR 3 VV Utrecht XR 1 VV Utrecht XR 2
3 10:30 VV Utrecht XR 7 VV Utrecht XR 2 VV Utrecht XR 1
4 10:30 VV Utrecht VIGO XR 6 Vrijstad XR 1 Boni XR 3
3 11:00 VV Utrecht XR 1 VV Utrecht XR 2 VV Utrecht XR 7
4 11:00 Xpat Volley Club XR 2 VV Utrecht VIGO XR 6 Xpat Volley Club XR 1
3 11:30 Boni XR 3 VV Utrecht XR 7 VV Utrecht VIGO XR 6
4 11:30 Vrijstad XR 1 Xpat Volley Club XR 1 Xpat Volley Club XR 2
3 12:00 VV Utrecht XR 2 Xpat Volley Club XR 2 Vrijstad XR 1
4 12:00 VV Utrecht VIGO XR 6 VV Utrecht XR 1 Boni XR 3
3 12:30 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht XR 7 VV Utrecht XR 2
4 12:30 Vrijstad XR 1 Boni XR 3 VV Utrecht XR 1

Zaterdag 18 maart - Sportcomplex Marienhoeve (Wijk bij Duurstede)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 12:00 Limes XR 2 VTC Woerden XR 1 Limes XR 1
3 12:30 Limes XR 1 Bourgondië XR 1 Taurus XR 1
3 13:00 Taurus XR 1 Limes XR 2 VTC Woerden XR 1
3 13:30 Limes XR 1 VTC Woerden XR 1 Bourgondië XR 1
3 14:00 Bourgondië XR 1 Taurus XR 1 Limes XR 2
3 14:30 Limes XR 2 Limes XR 1 VTC Woerden XR 1
3 15:00 VTC Woerden XR 1 Bourgondië XR 1 Limes XR 1
3 15:30 Taurus XR 1 Limes XR 1 Limes XR 2
3 16:00 Bourgondië XR 1 Limes XR 2 Taurus XR 1
3 16:30 VTC Woerden XR 1 Taurus XR 1 Bourgondië XR 1

Zaterdag 15 april - De Weide Wereld (Vleuten)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 10:00 Xpat Volley Club XR 2 Taurus XR 1 VV Utrecht XR 7
1 10:00 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6 Bourgondië XR 1
3 10:00 VV Utrecht XR 1 Limes XR 2 VTC Woerden XR 1
2 10:30 VV Utrecht XR 7 VTC Woerden XR 1 Xpat Volley Club XR 2
1 10:30 VV Utrecht XR 2 Bourgondië XR 1 Boni XR 3
3 10:30 Limes XR 1 Vrijstad XR 1 Limes XR 2
2 11:00 Limes XR 2 Xpat Volley Club XR 2 Vrijstad XR 1
1 11:00 Boni XR 3 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht VIGO XR 6
3 11:00 Taurus XR 1 VV Utrecht XR 1 Limes XR 1
2 11:30 VV Utrecht XR 7 Limes XR 1 VV Utrecht XR 1
1 11:30 VV Utrecht XR 2 VV Utrecht VIGO XR 6 Bourgondië XR 1
3 11:30 VTC Woerden XR 1 Vrijstad XR 1 Taurus XR 1
2 12:00 VV Utrecht XR 1 Limes XR 1 VV Utrecht XR 7
1 12:00 Bourgondië XR 1 Boni XR 3 Xpat Volley Club XR 1
3 12:00 Xpat Volley Club XR 2 VTC Woerden XR 1 Limes XR 2
2 12:30 Taurus XR 1 VV Utrecht XR 7 VTC Woerden XR 1
1 12:30 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht XR 2 VV Utrecht VIGO XR 6
3 12:30 Vrijstad XR 1 Limes XR 2 Xpat Volley Club XR 2
2 13:00 Limes XR 1 Xpat Volley Club XR 2 Vrijstad XR 1
1 13:00 VV Utrecht VIGO XR 6 Bourgondië XR 1 Boni XR 3
3 13:00 VTC Woerden XR 1 VV Utrecht XR 1 Taurus XR 1
2 13:30 Limes XR 2 VV Utrecht XR 7 Limes XR 1
1 13:30 Boni XR 3 VV Utrecht XR 2 Xpat Volley Club XR 1
3 13:30 Vrijstad XR 1 Taurus XR 1 VV Utrecht XR 1
2 14:00 VV Utrecht VIGO XR 6 Boni XR 3 VV Utrecht XR 2
1 14:00 Bourgondië XR 1 Xpat Volley Club XR 1 VV Utrecht XR 2