Wedstrijden Recreanten Utrecht Heren Poule B

Zaterdag 05 november - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 13:30 Keimax HR 1 Lunetten HR 1 VIVES HR 2
4 13:30 UVV/Sphynx HR 1 Serve'72 HR 1 Servia HR 1
3 14:00 VIVES HR 1 Limes HR 2 Lunetten HR 1
4 14:00 VIVES HR 2 Servia HR 1 UVV/Sphynx HR 1
3 14:30 VOC-Maarssen HR 2 VTC Woerden HR 1 VIVES HR 1
4 14:30 Serve'72 HR 1 Keimax HR 1 Limes HR 2
3 15:00 UVV/Sphynx HR 1 Lunetten HR 1 Servia HR 1
4 15:00 Limes HR 2 VIVES HR 2 VTC Woerden HR 1
3 15:30 Servia HR 1 VIVES HR 1 VOC-Maarssen HR 2
4 15:30 VTC Woerden HR 1 Keimax HR 1 Limes HR 2
3 16:00 VOC-Maarssen HR 2 UVV/Sphynx HR 1 VIVES HR 2
4 16:00 Lunetten HR 1 Serve'72 HR 1 VIVES HR 1
3 16:30 Limes HR 2 VTC Woerden HR 1 VOC-Maarssen HR 2
4 16:30 VIVES HR 2 VIVES HR 1 Lunetten HR 1
3 17:00 Keimax HR 1 VOC-Maarssen HR 2 VTC Woerden HR 1
4 17:00 Serve'72 HR 1 Servia HR 1 UVV/Sphynx HR 1
2 17:30 Servia HR 1 VOC-Maarssen HR 2 Serve'72 HR 1
1 17:30 VTC Woerden HR 1 VIVES HR 2 Serve'72 HR 1
3 17:30 Lunetten HR 1 Limes HR 2 Keimax HR 1
4 17:30 VIVES HR 1 UVV/Sphynx HR 1 Keimax HR 1

Zaterdag 26 november - Helsdingen (Vianen UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 13:00 VIVES HR 2 Keimax HR 1 Serve'72 HR 1
1 13:00 VIVES HR 1 VOC-Maarssen HR 2 Limes HR 2
2 13:30 Limes HR 2 Serve'72 HR 1 VIVES HR 2
1 13:30 VTC Woerden HR 1 UVV/Sphynx HR 1 VOC-Maarssen HR 2
2 14:00 Keimax HR 1 VIVES HR 1 VTC Woerden HR 1
1 14:00 Servia HR 1 Lunetten HR 1 UVV/Sphynx HR 1
2 14:30 Serve'72 HR 1 VTC Woerden HR 1 VIVES HR 1
1 14:30 VOC-Maarssen HR 2 VIVES HR 2 Keimax HR 1
2 15:00 Keimax HR 1 Limes HR 2 Serve'72 HR 1
1 15:00 UVV/Sphynx HR 1 Servia HR 1 Lunetten HR 1
2 15:30 VTC Woerden HR 1 VIVES HR 1 Limes HR 2
1 15:30 Lunetten HR 1 VOC-Maarssen HR 2 Servia HR 1
2 16:00 Servia HR 1 Serve'72 HR 1 VIVES HR 1
1 16:00 UVV/Sphynx HR 1 VIVES HR 2 Keimax HR 1
2 16:30 VIVES HR 1 Limes HR 2 VIVES HR 2
1 16:30 Lunetten HR 1 Keimax HR 1 VOC-Maarssen HR 2
2 17:00 VOC-Maarssen HR 2 UVV/Sphynx HR 1 Lunetten HR 1
1 17:00 VIVES HR 2 VTC Woerden HR 1 Servia HR 1
2 17:30 Serve'72 HR 1 Lunetten HR 1 VTC Woerden HR 1
1 17:30 Limes HR 2 Servia HR 1 UVV/Sphynx HR 1

Zaterdag 28 januari - Schulenburg (Kamerik)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 11:00 Lunetten HR 1 VIVES HR 2 Keimax HR 1
2 11:00 Serve'72 HR 1 VIVES HR 1 VOC-Maarssen HR 2
1 11:30 Keimax HR 1 UVV/Sphynx HR 1 VIVES HR 2
2 11:30 Limes HR 2 VOC-Maarssen HR 2 Serve'72 HR 1
1 12:00 Servia HR 1 VTC Woerden HR 1 UVV/Sphynx HR 1
2 12:00 VIVES HR 1 Lunetten HR 1 Limes HR 2
1 12:30 VIVES HR 2 Limes HR 2 VIVES HR 1
2 12:30 VOC-Maarssen HR 2 Serve'72 HR 1 Lunetten HR 1
1 13:00 UVV/Sphynx HR 1 VIVES HR 1 VOC-Maarssen HR 2
2 13:00 VTC Woerden HR 1 Keimax HR 1 Servia HR 1
1 13:30 Servia HR 1 VIVES HR 2 VTC Woerden HR 1
2 13:30 Limes HR 2 Lunetten HR 1 Keimax HR 1
1 14:00 Serve'72 HR 1 UVV/Sphynx HR 1 VIVES HR 1
2 14:00 VOC-Maarssen HR 2 Keimax HR 1 Lunetten HR 1
1 14:30 VIVES HR 1 Servia HR 1 VIVES HR 2
2 14:30 Lunetten HR 1 VTC Woerden HR 1 Serve'72 HR 1
1 15:00 VIVES HR 2 Serve'72 HR 1 Servia HR 1
2 15:00 UVV/Sphynx HR 1 Limes HR 2 VTC Woerden HR 1
1 15:30 VTC Woerden HR 1 VOC-Maarssen HR 2 UVV/Sphynx HR 1
2 15:30 Keimax HR 1 Servia HR 1 Limes HR 2

Zaterdag 25 maart - Thijs van der Polshal (Woerden)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 13:30 VOC-Maarssen HR 2 Servia HR 1 VIVES HR 2
1 13:30 VTC Woerden HR 1 Limes HR 2 Keimax HR 1
2 14:00 VIVES HR 1 VIVES HR 2 VOC-Maarssen HR 2
1 14:00 Serve'72 HR 1 Keimax HR 1 Limes HR 2
2 14:30 Limes HR 2 Servia HR 1 VIVES HR 1
1 14:30 Lunetten HR 1 UVV/Sphynx HR 1 Serve'72 HR 1
2 15:00 Keimax HR 1 VIVES HR 2 Lunetten HR 1
1 15:00 VTC Woerden HR 1 VOC-Maarssen HR 2 UVV/Sphynx HR 1
2 15:30 UVV/Sphynx HR 1 Serve'72 HR 1 VIVES HR 2
1 15:30 Lunetten HR 1 VIVES HR 1 Keimax HR 1
2 16:00 Servia HR 1 VTC Woerden HR 1 Lunetten HR 1
1 16:00 Limes HR 2 VOC-Maarssen HR 2 UVV/Sphynx HR 1
2 16:30 VIVES HR 2 Serve'72 HR 1 VOC-Maarssen HR 2
1 16:30 VIVES HR 1 Keimax HR 1 Limes HR 2
2 17:00 UVV/Sphynx HR 1 VTC Woerden HR 1 Serve'72 HR 1
1 17:00 Servia HR 1 Lunetten HR 1 VIVES HR 1
4 17:30 Keimax HR 1 Lunetten HR 1 Servia HR 1
3 17:30 VIVES HR 2 UVV/Sphynx HR 1 VTC Woerden HR 1
2 17:30 VOC-Maarssen HR 2 VIVES HR 1 Servia HR 1
1 17:30 Serve'72 HR 1 Limes HR 2 VTC Woerden HR 1

Zaterdag 13 mei - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 11:00 Limes HR 2 VIVES HR 1 Lunetten HR 1
1 11:00 UVV/Sphynx HR 1 Keimax HR 1 VOC-Maarssen HR 2
2 11:30 VOC-Maarssen HR 2 Lunetten HR 1 VIVES HR 1
1 11:30 VIVES HR 2 Servia HR 1 UVV/Sphynx HR 1
2 12:00 Keimax HR 1 Limes HR 2 Servia HR 1
1 12:00 VTC Woerden HR 1 Serve'72 HR 1 VIVES HR 2
2 12:30 UVV/Sphynx HR 1 VOC-Maarssen HR 2 Lunetten HR 1
1 12:30 VIVES HR 1 Servia HR 1 Keimax HR 1
2 13:00 Serve'72 HR 1 Lunetten HR 1 Limes HR 2
1 13:00 VIVES HR 2 VTC Woerden HR 1 VOC-Maarssen HR 2
2 13:30 Limes HR 2 UVV/Sphynx HR 1 Serve'72 HR 1
1 13:30 Servia HR 1 Keimax HR 1 VTC Woerden HR 1
2 14:00 VOC-Maarssen HR 2 VIVES HR 2 Limes HR 2
1 14:00 VTC Woerden HR 1 VIVES HR 1 Keimax HR 1
2 14:30 Keimax HR 1 Serve'72 HR 1 VIVES HR 1
1 14:30 Lunetten HR 1 Limes HR 2 UVV/Sphynx HR 1
2 15:00 VIVES HR 1 VIVES HR 2 Serve'72 HR 1
1 15:00 Servia HR 1 UVV/Sphynx HR 1 VTC Woerden HR 1
2 15:30 Lunetten HR 1 VTC Woerden HR 1 Servia HR 1
1 15:30 Serve'72 HR 1 VOC-Maarssen HR 2 VIVES HR 2