Wedstrijden Recreanten Utrecht Heren Poule A

Zaterdag 08 oktober - Safari (Maarssen)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
4 13:00 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1 OKV HR 1
4 13:30 OKV HR 1 Utregs Wild HR 1 VOC-Maarssen HR 1
4 14:00 VOC-Maarssen HR 1 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1
4 14:30 OKV HR 1 vc Nuevo HR 1 Utregs Wild HR 1
4 15:00 Utregs Wild HR 1 VOC-Maarssen HR 1 Tovo HR 1
4 15:30 Tovo HR 1 OKV HR 1 vc Nuevo HR 1
4 16:00 vc Nuevo HR 1 Utregs Wild HR 1 OKV HR 1
4 16:30 VOC-Maarssen HR 1 OKV HR 1 Tovo HR 1
4 17:00 Utregs Wild HR 1 Tovo HR 1 VOC-Maarssen HR 1
4 17:30 vc Nuevo HR 1 VOC-Maarssen HR 1 Utregs Wild HR 1

Zaterdag 12 november - Merwestein (Nieuwegein)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 09:00 Taurus HR 2 Taurus HR 1 SVL HR 1
3 09:30 SVL HR 1 Utregs Wild HR 1 NVC HR 1
3 10:00 NVC HR 1 Taurus HR 2 Taurus HR 1
3 10:30 SVL HR 1 Taurus HR 1 Utregs Wild HR 1
3 11:00 Utregs Wild HR 1 NVC HR 1 Taurus HR 2
3 11:30 Taurus HR 2 SVL HR 1 Taurus HR 1
3 12:00 Taurus HR 1 Utregs Wild HR 1 SVL HR 1
3 12:30 NVC HR 1 SVL HR 1 Taurus HR 2
3 13:00 Utregs Wild HR 1 Taurus HR 2 NVC HR 1
3 13:30 Taurus HR 1 NVC HR 1 Utregs Wild HR 1

Zaterdag 12 november - De Kroon (Harmelen)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 13:00 VOC-Maarssen HR 1 Vlerk HR 1 RVN HR 1
1 13:00 Tovo HR 1 Limes HR 1 OKV HR 1
2 13:30 vc Nuevo HR 3 vc Nuevo HR 1 Vlerk HR 1
1 13:30 OKV HR 1 RVN HR 1 Tovo HR 1
2 14:00 Limes HR 1 VOC-Maarssen HR 1 vc Nuevo HR 3
1 14:00 Vlerk HR 1 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1
2 14:30 RVN HR 1 vc Nuevo HR 1 Limes HR 1
1 14:30 OKV HR 1 vc Nuevo HR 3 VOC-Maarssen HR 1
2 15:00 Tovo HR 1 RVN HR 1 Vlerk HR 1
1 15:00 VOC-Maarssen HR 1 vc Nuevo HR 3 OKV HR 1
2 15:30 vc Nuevo HR 1 Vlerk HR 1 Tovo HR 1
1 15:30 Limes HR 1 OKV HR 1 RVN HR 1
2 16:00 RVN HR 1 VOC-Maarssen HR 1 Limes HR 1
1 16:00 vc Nuevo HR 3 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1
2 16:30 vc Nuevo HR 1 Limes HR 1 VOC-Maarssen HR 1
1 16:30 Vlerk HR 1 OKV HR 1 vc Nuevo HR 3

Zaterdag 10 december - De Weide Wereld (Vleuten)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 13:00 Limes HR 1 vc Nuevo HR 3 RVN HR 1
3 13:30 RVN HR 1 Utregs Wild HR 1 Vlerk HR 1
3 14:00 Vlerk HR 1 Limes HR 1 vc Nuevo HR 3
3 14:30 RVN HR 1 vc Nuevo HR 3 Utregs Wild HR 1
3 15:00 Utregs Wild HR 1 Vlerk HR 1 Limes HR 1
3 15:30 Limes HR 1 RVN HR 1 vc Nuevo HR 3
3 16:00 vc Nuevo HR 3 Utregs Wild HR 1 RVN HR 1
3 16:30 Vlerk HR 1 RVN HR 1 Limes HR 1
3 17:00 Utregs Wild HR 1 Limes HR 1 Vlerk HR 1
3 17:30 vc Nuevo HR 3 Vlerk HR 1 Utregs Wild HR 1

Zaterdag 10 december - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 13:30 VOC-Maarssen HR 1 NVC HR 1 SVL HR 1
1 13:30 Tovo HR 1 Taurus HR 2 OKV HR 1
2 14:00 Taurus HR 1 vc Nuevo HR 1 NVC HR 1
1 14:00 OKV HR 1 SVL HR 1 Tovo HR 1
2 14:30 Taurus HR 2 VOC-Maarssen HR 1 Taurus HR 1
1 14:30 NVC HR 1 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1
2 15:00 SVL HR 1 vc Nuevo HR 1 Taurus HR 2
1 15:00 OKV HR 1 Taurus HR 1 VOC-Maarssen HR 1
2 15:30 Tovo HR 1 SVL HR 1 NVC HR 1
1 15:30 VOC-Maarssen HR 1 Taurus HR 1 OKV HR 1
2 16:00 vc Nuevo HR 1 NVC HR 1 Tovo HR 1
1 16:00 Taurus HR 2 OKV HR 1 SVL HR 1
2 16:30 SVL HR 1 VOC-Maarssen HR 1 Taurus HR 2
1 16:30 Taurus HR 1 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1
2 17:00 vc Nuevo HR 1 Taurus HR 2 VOC-Maarssen HR 1
1 17:00 NVC HR 1 OKV HR 1 Taurus HR 1

Zaterdag 28 januari - Schulenburg (Kamerik)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 11:00 OKV HR 1 VOC-Maarssen HR 1 Tovo HR 1
3 11:30 Tovo HR 1 Utregs Wild HR 1 vc Nuevo HR 1
3 12:00 vc Nuevo HR 1 OKV HR 1 VOC-Maarssen HR 1
3 12:30 Tovo HR 1 VOC-Maarssen HR 1 Utregs Wild HR 1
3 13:00 Utregs Wild HR 1 vc Nuevo HR 1 OKV HR 1
3 13:30 OKV HR 1 Tovo HR 1 VOC-Maarssen HR 1
3 14:00 VOC-Maarssen HR 1 Utregs Wild HR 1 Tovo HR 1
3 14:30 vc Nuevo HR 1 Tovo HR 1 OKV HR 1
3 15:00 Utregs Wild HR 1 OKV HR 1 vc Nuevo HR 1
3 15:30 VOC-Maarssen HR 1 vc Nuevo HR 1 Utregs Wild HR 1

Zaterdag 04 februari - Sportcomplex Marienhoeve (Wijk bij Duurstede)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 13:30 Taurus HR 2 vc Nuevo HR 3 SVL HR 1
4 13:30 NVC HR 1 RVN HR 1 Vlerk HR 1
3 14:00 SVL HR 1 Vlerk HR 1 Taurus HR 2
4 14:00 Limes HR 1 Taurus HR 1 RVN HR 1
3 14:30 RVN HR 1 Taurus HR 2 Taurus HR 1
4 14:30 vc Nuevo HR 3 NVC HR 1 Limes HR 1
3 15:00 SVL HR 1 Limes HR 1 NVC HR 1
4 15:00 Vlerk HR 1 Taurus HR 1 vc Nuevo HR 3
3 15:30 NVC HR 1 Limes HR 1 SVL HR 1
4 15:30 Taurus HR 2 Vlerk HR 1 RVN HR 1
3 16:00 vc Nuevo HR 3 SVL HR 1 Vlerk HR 1
4 16:00 Taurus HR 1 RVN HR 1 Taurus HR 2
3 16:30 Limes HR 1 Taurus HR 2 Taurus HR 1
4 16:30 Vlerk HR 1 NVC HR 1 vc Nuevo HR 3
3 17:00 RVN HR 1 SVL HR 1 Limes HR 1
4 17:00 Taurus HR 1 vc Nuevo HR 3 NVC HR 1

Zaterdag 18 maart - Sportcomplex Marienhoeve (Wijk bij Duurstede)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
4 12:00 SVL HR 1 NVC HR 1 Taurus HR 2
4 12:30 Taurus HR 2 Utregs Wild HR 1 Taurus HR 1
4 13:00 Taurus HR 1 SVL HR 1 NVC HR 1
4 13:30 Taurus HR 2 NVC HR 1 Utregs Wild HR 1
4 14:00 Utregs Wild HR 1 Taurus HR 1 SVL HR 1
4 14:30 SVL HR 1 Taurus HR 2 NVC HR 1
4 15:00 NVC HR 1 Utregs Wild HR 1 Taurus HR 2
4 15:30 Taurus HR 1 Taurus HR 2 SVL HR 1
4 16:00 Utregs Wild HR 1 SVL HR 1 Taurus HR 1
4 16:30 NVC HR 1 Taurus HR 1 Utregs Wild HR 1

Zaterdag 25 maart - Thijs van der Polshal (Woerden)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
4 13:30 VOC-Maarssen HR 1 RVN HR 1 Vlerk HR 1
3 13:30 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 3 OKV HR 1
4 14:00 Limes HR 1 vc Nuevo HR 1 RVN HR 1
3 14:00 OKV HR 1 Vlerk HR 1 Tovo HR 1
4 14:30 vc Nuevo HR 3 VOC-Maarssen HR 1 Limes HR 1
3 14:30 RVN HR 1 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1
4 15:00 Vlerk HR 1 vc Nuevo HR 1 vc Nuevo HR 3
3 15:00 OKV HR 1 Limes HR 1 VOC-Maarssen HR 1
4 15:30 Tovo HR 1 Vlerk HR 1 RVN HR 1
3 15:30 VOC-Maarssen HR 1 Limes HR 1 OKV HR 1
4 16:00 vc Nuevo HR 1 RVN HR 1 Tovo HR 1
3 16:00 vc Nuevo HR 3 OKV HR 1 Vlerk HR 1
4 16:30 Vlerk HR 1 VOC-Maarssen HR 1 vc Nuevo HR 3
3 16:30 Limes HR 1 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1
4 17:00 vc Nuevo HR 1 vc Nuevo HR 3 VOC-Maarssen HR 1
3 17:00 RVN HR 1 OKV HR 1 Limes HR 1

Zaterdag 13 mei - Kruisboog (Houten)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 13:30 Tovo HR 1 Taurus HR 1 OKV HR 1
1 13:30 RVN HR 1 Vlerk HR 1 Utregs Wild HR 1
3 13:30 VOC-Maarssen HR 1 SVL HR 1 NVC HR 1
2 14:00 OKV HR 1 NVC HR 1 Tovo HR 1
1 14:00 Limes HR 1 Utregs Wild HR 1 vc Nuevo HR 3
3 14:00 Taurus HR 2 vc Nuevo HR 1 SVL HR 1
2 14:30 SVL HR 1 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1
1 14:30 vc Nuevo HR 3 RVN HR 1 Vlerk HR 1
3 14:30 Taurus HR 1 VOC-Maarssen HR 1 Taurus HR 2
2 15:00 OKV HR 1 Taurus HR 2 VOC-Maarssen HR 1
1 15:00 Limes HR 1 Vlerk HR 1 Utregs Wild HR 1
3 15:00 NVC HR 1 vc Nuevo HR 1 Taurus HR 1
2 15:30 VOC-Maarssen HR 1 Taurus HR 2 OKV HR 1
1 15:30 Utregs Wild HR 1 vc Nuevo HR 3 RVN HR 1
3 15:30 Tovo HR 1 NVC HR 1 SVL HR 1
2 16:00 Taurus HR 1 OKV HR 1 NVC HR 1
1 16:00 RVN HR 1 Limes HR 1 Vlerk HR 1
3 16:00 vc Nuevo HR 1 SVL HR 1 Tovo HR 1
2 16:30 Taurus HR 2 Tovo HR 1 vc Nuevo HR 1
1 16:30 Vlerk HR 1 Utregs Wild HR 1 vc Nuevo HR 3
3 16:30 NVC HR 1 VOC-Maarssen HR 1 Taurus HR 1
2 17:00 SVL HR 1 OKV HR 1 Taurus HR 2
1 17:00 vc Nuevo HR 3 Limes HR 1 RVN HR 1
3 17:00 vc Nuevo HR 1 Taurus HR 1 VOC-Maarssen HR 1
2 17:30 Vlerk HR 1 vc Nuevo HR 3 Limes HR 1
1 17:30 Utregs Wild HR 1 RVN HR 1 Limes HR 1