Wedstrijden Recreanten Utrecht Dames Poule C

Zaterdag 15 oktober - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 11:00 Tovo DR 1 VTC Woerden DR 4 Univé-LVV DR 1
1 11:00 E.S.T.A. DR 1 VIVES DR 4 VIVES DR 3
2 11:30 VIVES DR 3 Univé-LVV DR 1 Tovo DR 1
1 11:30 Servia DR 3 Boni DR 4 VIVES DR 4
2 12:00 VTC Woerden DR 4 E.S.T.A. DR 1 Boni DR 4
1 12:00 Tovo DR 3 De Valk DR 3 Servia DR 3
2 12:30 Boni DR 4 VIVES DR 3 Univé-LVV DR 1
1 12:30 VIVES DR 4 Tovo DR 1 E.S.T.A. DR 1
2 13:00 Servia DR 3 Tovo DR 3 VTC Woerden DR 4
1 13:00 De Valk DR 3 Univé-LVV DR 1 VIVES DR 3
2 13:30 Tovo DR 1 E.S.T.A. DR 1 De Valk DR 3
1 13:30 VTC Woerden DR 4 VIVES DR 4 Tovo DR 3
2 14:00 Tovo DR 3 Boni DR 4 VTC Woerden DR 4
1 14:00 VIVES DR 3 Servia DR 3 E.S.T.A. DR 1
2 14:30 E.S.T.A. DR 1 De Valk DR 3 Tovo DR 1
1 14:30 Univé-LVV DR 1 VTC Woerden DR 4 VIVES DR 4
2 15:00 Boni DR 4 Tovo DR 1 De Valk DR 3
1 15:00 VIVES DR 4 Servia DR 3 Tovo DR 3
2 15:30 De Valk DR 3 VIVES DR 3 Boni DR 4
1 15:30 Univé-LVV DR 1 Tovo DR 3 Servia DR 3

Zaterdag 05 november - Interwey (Culemborg)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 10:00 E.S.T.A. DR 1 Tovo DR 3 Tovo DR 1
1 10:00 VIVES DR 4 VIVES DR 3 De Valk DR 3
2 10:30 De Valk DR 3 Tovo DR 1 E.S.T.A. DR 1
1 10:30 Servia DR 3 VTC Woerden DR 4 VIVES DR 3
2 11:00 Tovo DR 3 VIVES DR 4 VTC Woerden DR 4
1 11:00 Univé-LVV DR 1 Boni DR 4 Servia DR 3
2 11:30 VTC Woerden DR 4 De Valk DR 3 Boni DR 4
1 11:30 E.S.T.A. DR 1 VIVES DR 3 VIVES DR 4
2 12:00 Boni DR 4 VIVES DR 4 Tovo DR 3
1 12:00 Tovo DR 1 Servia DR 3 Univé-LVV DR 1
2 12:30 VIVES DR 3 Tovo DR 3 Tovo DR 1
1 12:30 Univé-LVV DR 1 E.S.T.A. DR 1 De Valk DR 3
2 13:00 De Valk DR 3 Servia DR 3 Tovo DR 3
1 13:00 VTC Woerden DR 4 Boni DR 4 VIVES DR 4
2 13:30 Tovo DR 3 Tovo DR 1 E.S.T.A. DR 1
1 13:30 VIVES DR 4 Univé-LVV DR 1 VIVES DR 3
2 14:00 Servia DR 3 E.S.T.A. DR 1 Boni DR 4
1 14:00 VIVES DR 3 VTC Woerden DR 4 Univé-LVV DR 1
2 14:30 Boni DR 4 De Valk DR 3 VTC Woerden DR 4
1 14:30 Tovo DR 1 Univé-LVV DR 1 Servia DR 3

Zaterdag 10 december - Schulenburg (Kamerik)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 11:00 Servia DR 3 Univé-LVV DR 1 VTC Woerden DR 4
3 11:00 De Valk DR 3 VIVES DR 4 Tovo DR 3
2 11:30 Boni DR 4 E.S.T.A. DR 1 Univé-LVV DR 1
3 11:30 VTC Woerden DR 4 Tovo DR 3 De Valk DR 3
2 12:00 Tovo DR 1 VIVES DR 3 E.S.T.A. DR 1
3 12:00 VIVES DR 4 Servia DR 3 Boni DR 4
2 12:30 Univé-LVV DR 1 De Valk DR 3 VIVES DR 4
3 12:30 Tovo DR 3 Boni DR 4 Servia DR 3
2 13:00 E.S.T.A. DR 1 Tovo DR 1 VIVES DR 3
3 13:00 VIVES DR 4 VTC Woerden DR 4 Tovo DR 3
2 13:30 VIVES DR 3 Univé-LVV DR 1 Tovo DR 1
3 13:30 Boni DR 4 Servia DR 3 VTC Woerden DR 4
2 14:00 E.S.T.A. DR 1 De Valk DR 3 VIVES DR 4
3 14:00 Tovo DR 1 Tovo DR 3 Servia DR 3
2 14:30 VIVES DR 3 VIVES DR 4 Univé-LVV DR 1
3 14:30 Servia DR 3 VTC Woerden DR 4 De Valk DR 3
2 15:00 De Valk DR 3 Boni DR 4 Tovo DR 1
3 15:00 Univé-LVV DR 1 E.S.T.A. DR 1 VIVES DR 3
2 15:30 VTC Woerden DR 4 Tovo DR 1 E.S.T.A. DR 1
3 15:30 Tovo DR 3 VIVES DR 3 Boni DR 4

Zaterdag 28 januari - Hofland (Montfoort)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 12:00 VIVES DR 3 De Valk DR 3 VIVES DR 4
2 12:00 Tovo DR 3 Servia DR 3 Univé-LVV DR 1
1 12:30 VIVES DR 4 E.S.T.A. DR 1 De Valk DR 3
2 12:30 VTC Woerden DR 4 Univé-LVV DR 1 Tovo DR 3
1 13:00 Tovo DR 1 Boni DR 4 E.S.T.A. DR 1
2 13:00 Servia DR 3 VIVES DR 3 VTC Woerden DR 4
1 13:30 De Valk DR 3 VTC Woerden DR 4 Servia DR 3
2 13:30 Univé-LVV DR 1 Tovo DR 3 VIVES DR 3
1 14:00 E.S.T.A. DR 1 Servia DR 3 Univé-LVV DR 1
2 14:00 Boni DR 4 VIVES DR 4 Tovo DR 1
1 14:30 Tovo DR 1 De Valk DR 3 Boni DR 4
2 14:30 VTC Woerden DR 4 VIVES DR 3 VIVES DR 4
1 15:00 Tovo DR 3 E.S.T.A. DR 1 Servia DR 3
2 15:00 Univé-LVV DR 1 VIVES DR 4 VIVES DR 3
1 15:30 Servia DR 3 Tovo DR 1 De Valk DR 3
2 15:30 VIVES DR 3 Boni DR 4 Tovo DR 3
1 16:00 De Valk DR 3 Tovo DR 3 Tovo DR 1
2 16:00 E.S.T.A. DR 1 VTC Woerden DR 4 Boni DR 4
1 16:30 Boni DR 4 Univé-LVV DR 1 E.S.T.A. DR 1
2 16:30 VIVES DR 4 Tovo DR 1 VTC Woerden DR 4

Zaterdag 18 maart - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 09:00 Univé-LVV DR 1 Tovo DR 1 De Valk DR 3
1 09:00 Boni DR 4 VTC Woerden DR 4 VIVES DR 4
2 09:30 Servia DR 3 De Valk DR 3 Univé-LVV DR 1
1 09:30 Tovo DR 3 VIVES DR 4 VTC Woerden DR 4
2 10:00 VTC Woerden DR 4 Tovo DR 1 Servia DR 3
1 10:00 VIVES DR 3 E.S.T.A. DR 1 Tovo DR 3
2 10:30 VIVES DR 4 De Valk DR 3 VIVES DR 3
1 10:30 Boni DR 4 Univé-LVV DR 1 E.S.T.A. DR 1
2 11:00 E.S.T.A. DR 1 Tovo DR 3 De Valk DR 3
1 11:00 VIVES DR 3 Servia DR 3 VIVES DR 4
2 11:30 Tovo DR 1 Boni DR 4 VIVES DR 3
1 11:30 VTC Woerden DR 4 Univé-LVV DR 1 E.S.T.A. DR 1
2 12:00 De Valk DR 3 Tovo DR 3 Univé-LVV DR 1
1 12:00 Servia DR 3 VIVES DR 4 VTC Woerden DR 4
2 12:30 E.S.T.A. DR 1 Boni DR 4 Tovo DR 3
1 12:30 Tovo DR 1 VIVES DR 3 Servia DR 3
2 13:00 Univé-LVV DR 1 Servia DR 3 Boni DR 4
1 13:00 Tovo DR 3 VTC Woerden DR 4 Boni DR 4
3 13:00 De Valk DR 3 E.S.T.A. DR 1 Tovo DR 1
4 13:00 VIVES DR 4 VIVES DR 3 Tovo DR 1

Zaterdag 15 april - Interwey (Culemborg)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 10:00 E.S.T.A. DR 1 VIVES DR 4 Univé-LVV DR 1
4 10:00 VTC Woerden DR 4 Servia DR 3 VIVES DR 3
3 10:30 De Valk DR 3 Tovo DR 1 E.S.T.A. DR 1
4 10:30 Univé-LVV DR 1 VIVES DR 3 Servia DR 3
3 11:00 Boni DR 4 Tovo DR 3 De Valk DR 3
4 11:00 VIVES DR 4 VTC Woerden DR 4 Tovo DR 1
3 11:30 Servia DR 3 Tovo DR 1 VIVES DR 4
4 11:30 E.S.T.A. DR 1 Univé-LVV DR 1 VIVES DR 3
3 12:00 De Valk DR 3 Boni DR 4 Univé-LVV DR 1
4 12:00 Tovo DR 3 VIVES DR 3 VTC Woerden DR 4
3 12:30 Tovo DR 1 VIVES DR 4 Boni DR 4
4 12:30 VTC Woerden DR 4 E.S.T.A. DR 1 Tovo DR 3
3 13:00 Boni DR 4 Servia DR 3 VIVES DR 4
4 13:00 Univé-LVV DR 1 De Valk DR 3 VTC Woerden DR 4
3 13:30 VIVES DR 3 VTC Woerden DR 4 E.S.T.A. DR 1
4 13:30 VIVES DR 4 Tovo DR 3 Servia DR 3
3 14:00 Tovo DR 1 E.S.T.A. DR 1 Boni DR 4
4 14:00 Servia DR 3 De Valk DR 3 Tovo DR 3
3 14:30 Tovo DR 3 Univé-LVV DR 1 De Valk DR 3
4 14:30 VIVES DR 3 Boni DR 4 Tovo DR 1