Wedstrijden Recreanten Utrecht Dames Poule B

Zaterdag 05 november - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 09:00 Fit DR 1 VTC Woerden DR 2 Servia DR 2
4 09:00 Tovo DR 2 VTC Woerden DR 3 Lunetten DR 1
3 09:30 Servia DR 2 Lunetten DR 1 Fit DR 1
4 09:30 Boni DR 1 Taurus DR 3 VTC Woerden DR 3
3 10:00 VTC Woerden DR 3 Fit DR 1 Taurus DR 3
4 10:00 VTC Woerden DR 2 Tovo DR 2 Boni DR 1
3 10:30 Servia DR 2 Boni DR 1 Tovo DR 2
4 10:30 Lunetten DR 1 Taurus DR 3 VTC Woerden DR 2
3 11:00 Tovo DR 2 Boni DR 1 Servia DR 2
4 11:00 Fit DR 1 Lunetten DR 1 VTC Woerden DR 3
3 11:30 VTC Woerden DR 2 Servia DR 2 Lunetten DR 1
4 11:30 Taurus DR 3 VTC Woerden DR 3 Fit DR 1
3 12:00 Boni DR 1 Fit DR 1 Taurus DR 3
4 12:00 Lunetten DR 1 Tovo DR 2 VTC Woerden DR 2
3 12:30 VTC Woerden DR 3 Servia DR 2 Boni DR 1
4 12:30 Taurus DR 3 VTC Woerden DR 2 Tovo DR 2

Zaterdag 05 november - De Weide Wereld (Vleuten)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 10:00 VOC-Maarssen DR 1 Limes DR 3 RVN DR 3
1 10:30 RVN DR 3 Taurus DR 1 OKV DR 3
1 11:00 OKV DR 3 VOC-Maarssen DR 1 Limes DR 3
1 11:30 RVN DR 3 Limes DR 3 Taurus DR 1
1 12:00 Taurus DR 1 OKV DR 3 VOC-Maarssen DR 1
1 12:30 VOC-Maarssen DR 1 RVN DR 3 Limes DR 3
1 13:00 Limes DR 3 Taurus DR 1 RVN DR 3
1 13:30 OKV DR 3 RVN DR 3 VOC-Maarssen DR 1
1 14:00 Taurus DR 1 VOC-Maarssen DR 1 OKV DR 3
1 14:30 Limes DR 3 OKV DR 3 Taurus DR 1

Zaterdag 26 november - Helsdingen (Vianen UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 13:00 VTC Woerden DR 2 Boni DR 1 Lunetten DR 1
3 13:30 Lunetten DR 1 Taurus DR 1 VTC Woerden DR 3
3 14:00 VTC Woerden DR 3 VTC Woerden DR 2 Boni DR 1
8 14:00 Tovo DR 2 OKV DR 3 RVN DR 3
7 14:00 Fit DR 1 VOC-Maarssen DR 1 Servia DR 2
3 14:30 Lunetten DR 1 Boni DR 1 Taurus DR 1
8 14:30 Limes DR 3 Taurus DR 3 OKV DR 3
7 14:30 Servia DR 2 RVN DR 3 Fit DR 1
3 15:00 Taurus DR 1 VTC Woerden DR 3 VTC Woerden DR 2
8 15:00 VOC-Maarssen DR 1 Tovo DR 2 Limes DR 3
7 15:00 OKV DR 3 Fit DR 1 Taurus DR 3
3 15:30 VTC Woerden DR 2 Lunetten DR 1 Boni DR 1
8 15:30 RVN DR 3 Taurus DR 3 VOC-Maarssen DR 1
7 15:30 Servia DR 2 Limes DR 3 Tovo DR 2
3 16:00 Boni DR 1 Taurus DR 1 Lunetten DR 1
8 16:00 Fit DR 1 RVN DR 3 OKV DR 3
7 16:00 Tovo DR 2 Limes DR 3 Servia DR 2
3 16:30 VTC Woerden DR 3 Lunetten DR 1 VTC Woerden DR 2
8 16:30 Taurus DR 3 OKV DR 3 Fit DR 1
7 16:30 VOC-Maarssen DR 1 Servia DR 2 RVN DR 3
3 17:00 Taurus DR 1 VTC Woerden DR 2 VTC Woerden DR 3
8 17:00 RVN DR 3 Tovo DR 2 VOC-Maarssen DR 1
7 17:00 Limes DR 3 Fit DR 1 Taurus DR 3
3 17:30 Boni DR 1 VTC Woerden DR 3 Taurus DR 1
8 17:30 Taurus DR 3 VOC-Maarssen DR 1 Tovo DR 2
7 17:30 OKV DR 3 Servia DR 2 Limes DR 3

Zaterdag 21 januari - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 13:30 OKV DR 3 Lunetten DR 1 VTC Woerden DR 3
1 13:30 VOC-Maarssen DR 1 Boni DR 1 RVN DR 3
2 14:00 VTC Woerden DR 2 Limes DR 3 Lunetten DR 1
1 14:00 RVN DR 3 VTC Woerden DR 3 VOC-Maarssen DR 1
2 14:30 Boni DR 1 OKV DR 3 VTC Woerden DR 2
1 14:30 Lunetten DR 1 VOC-Maarssen DR 1 Limes DR 3
2 15:00 VTC Woerden DR 3 Limes DR 3 Boni DR 1
1 15:00 RVN DR 3 VTC Woerden DR 2 OKV DR 3
2 15:30 VOC-Maarssen DR 1 VTC Woerden DR 3 Lunetten DR 1
1 15:30 OKV DR 3 VTC Woerden DR 2 RVN DR 3
2 16:00 Limes DR 3 Lunetten DR 1 VOC-Maarssen DR 1
1 16:00 Boni DR 1 RVN DR 3 VTC Woerden DR 3
2 16:30 VTC Woerden DR 3 OKV DR 3 Boni DR 1
1 16:30 VTC Woerden DR 2 VOC-Maarssen DR 1 Limes DR 3
2 17:00 Limes DR 3 Boni DR 1 OKV DR 3
1 17:00 Lunetten DR 1 RVN DR 3 VTC Woerden DR 2

Zaterdag 04 februari - De Noort Syde (Oudewater)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 10:00 Servia DR 2 Tovo DR 2 Fit DR 1
3 10:30 Fit DR 1 Taurus DR 1 Taurus DR 3
3 11:00 Taurus DR 3 Servia DR 2 Tovo DR 2
3 11:30 Fit DR 1 Tovo DR 2 Taurus DR 1
3 12:00 Taurus DR 1 Taurus DR 3 Servia DR 2
3 12:30 Servia DR 2 Fit DR 1 Tovo DR 2
3 13:00 Tovo DR 2 Taurus DR 1 Fit DR 1
3 13:30 Taurus DR 3 Fit DR 1 Servia DR 2
3 14:00 Taurus DR 1 Servia DR 2 Taurus DR 3
3 14:30 Tovo DR 2 Taurus DR 3 Taurus DR 1

Zaterdag 25 maart - Thijs van der Polshal (Woerden)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
4 09:00 Tovo DR 2 Lunetten DR 1 VTC Woerden DR 3
3 09:00 Fit DR 1 Boni DR 1 Servia DR 2
2 09:00 RVN DR 3 OKV DR 3 Taurus DR 1
4 09:30 VTC Woerden DR 2 Taurus DR 3 Lunetten DR 1
3 09:30 Servia DR 2 VTC Woerden DR 3 Fit DR 1
2 09:30 VOC-Maarssen DR 1 Taurus DR 1 Limes DR 3
4 10:00 Boni DR 1 Tovo DR 2 VTC Woerden DR 2
3 10:00 Lunetten DR 1 Fit DR 1 Taurus DR 3
2 10:00 Limes DR 3 RVN DR 3 OKV DR 3
4 10:30 VTC Woerden DR 3 Taurus DR 3 Boni DR 1
3 10:30 Servia DR 2 VTC Woerden DR 2 Tovo DR 2
2 10:30 VOC-Maarssen DR 1 OKV DR 3 Taurus DR 1
4 11:00 Fit DR 1 VTC Woerden DR 3 Lunetten DR 1
3 11:00 Tovo DR 2 VTC Woerden DR 2 Servia DR 2
2 11:00 Taurus DR 1 Limes DR 3 RVN DR 3
4 11:30 Taurus DR 3 Lunetten DR 1 Fit DR 1
3 11:30 Boni DR 1 Servia DR 2 VTC Woerden DR 3
2 11:30 RVN DR 3 VOC-Maarssen DR 1 OKV DR 3
4 12:00 VTC Woerden DR 3 Tovo DR 2 Boni DR 1
3 12:00 VTC Woerden DR 2 Fit DR 1 Taurus DR 3
2 12:00 OKV DR 3 Taurus DR 1 Limes DR 3
4 12:30 Taurus DR 3 Boni DR 1 Tovo DR 2
3 12:30 Lunetten DR 1 Servia DR 2 VTC Woerden DR 2
2 12:30 Limes DR 3 VOC-Maarssen DR 1 RVN DR 3
3 13:00 OKV DR 3 Limes DR 3 VOC-Maarssen DR 1
2 13:00 Taurus DR 1 RVN DR 3 VOC-Maarssen DR 1

Zaterdag 13 mei - Kruisboog (Houten)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 09:00 Fit DR 1 Limes DR 3 Servia DR 2
1 09:00 Lunetten DR 1 VTC Woerden DR 3 Taurus DR 1
3 09:00 Tovo DR 2 RVN DR 3 OKV DR 3
2 09:30 Servia DR 2 OKV DR 3 Fit DR 1
1 09:30 VTC Woerden DR 2 Taurus DR 1 Boni DR 1
3 09:30 VOC-Maarssen DR 1 Taurus DR 3 RVN DR 3
2 10:00 RVN DR 3 Fit DR 1 Taurus DR 3
1 10:00 Boni DR 1 Lunetten DR 1 VTC Woerden DR 3
3 10:00 Limes DR 3 Tovo DR 2 VOC-Maarssen DR 1
2 10:30 Servia DR 2 VOC-Maarssen DR 1 Tovo DR 2
1 10:30 VTC Woerden DR 2 VTC Woerden DR 3 Taurus DR 1
3 10:30 OKV DR 3 Taurus DR 3 Limes DR 3
2 11:00 Tovo DR 2 VOC-Maarssen DR 1 Servia DR 2
1 11:00 Taurus DR 1 Boni DR 1 Lunetten DR 1
3 11:00 Fit DR 1 OKV DR 3 RVN DR 3
2 11:30 Limes DR 3 Servia DR 2 OKV DR 3
1 11:30 Lunetten DR 1 VTC Woerden DR 2 VTC Woerden DR 3
3 11:30 Taurus DR 3 RVN DR 3 Fit DR 1
2 12:00 VOC-Maarssen DR 1 Fit DR 1 Taurus DR 3
1 12:00 VTC Woerden DR 3 Taurus DR 1 Boni DR 1
3 12:00 OKV DR 3 Tovo DR 2 Limes DR 3
2 12:30 RVN DR 3 Servia DR 2 VOC-Maarssen DR 1
1 12:30 Boni DR 1 VTC Woerden DR 2 Lunetten DR 1
3 12:30 Taurus DR 3 Limes DR 3 Tovo DR 2
2 13:00 VTC Woerden DR 3 Boni DR 1 VTC Woerden DR 2
1 13:00 Taurus DR 1 Lunetten DR 1 VTC Woerden DR 2