Wedstrijden Recreanten Utrecht Dames Poule A

Zaterdag 05 november - Schulenburg (Kamerik)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 11:00 VTC Woerden DR 1 VV Utrecht DR 1 Limes DR 2
3 11:30 Limes DR 2 Serve'72 DR 1 Limes DR 1
3 12:00 Limes DR 1 VTC Woerden DR 1 VV Utrecht DR 1
3 12:30 Limes DR 2 VV Utrecht DR 1 Serve'72 DR 1
3 13:00 Serve'72 DR 1 Limes DR 1 VTC Woerden DR 1
3 13:30 VTC Woerden DR 1 Limes DR 2 VV Utrecht DR 1
3 14:00 VV Utrecht DR 1 Serve'72 DR 1 Limes DR 2
3 14:30 Limes DR 1 Limes DR 2 VTC Woerden DR 1
3 15:00 Serve'72 DR 1 VTC Woerden DR 1 Limes DR 1
3 15:30 VV Utrecht DR 1 Limes DR 1 Serve'72 DR 1

Zaterdag 12 november - De Kroon (Harmelen)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 09:00 Boni DR 2 OKV DR 2 OKV DR 1
1 09:00 De Valk DR 1 RVN DR 1 De Valk DR 2
2 09:30 Servia DR 1 Taurus DR 2 OKV DR 2
1 09:30 De Valk DR 2 OKV DR 1 De Valk DR 1
2 10:00 RVN DR 1 Boni DR 2 Servia DR 1
1 10:00 OKV DR 2 De Valk DR 1 Taurus DR 2
2 10:30 OKV DR 1 Taurus DR 2 RVN DR 1
1 10:30 De Valk DR 2 Servia DR 1 Boni DR 2
2 11:00 De Valk DR 1 OKV DR 1 OKV DR 2
1 11:00 Boni DR 2 Servia DR 1 De Valk DR 2
2 11:30 Taurus DR 2 OKV DR 2 De Valk DR 1
1 11:30 RVN DR 1 De Valk DR 2 OKV DR 1
2 12:00 OKV DR 1 Boni DR 2 RVN DR 1
1 12:00 Servia DR 1 De Valk DR 1 Taurus DR 2
2 12:30 Taurus DR 2 RVN DR 1 Boni DR 2
1 12:30 OKV DR 2 De Valk DR 2 Servia DR 1

Zaterdag 10 december - Schulenburg (Kamerik)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 11:00 RVN DR 1 Servia DR 1 OKV DR 1
1 11:30 OKV DR 1 Serve'72 DR 1 OKV DR 2
1 12:00 OKV DR 2 RVN DR 1 Servia DR 1
1 12:30 OKV DR 1 Servia DR 1 Serve'72 DR 1
1 13:00 Serve'72 DR 1 OKV DR 2 RVN DR 1
1 13:30 RVN DR 1 OKV DR 1 Servia DR 1
1 14:00 Servia DR 1 Serve'72 DR 1 OKV DR 1
1 14:30 OKV DR 2 OKV DR 1 RVN DR 1
1 15:00 Serve'72 DR 1 RVN DR 1 OKV DR 2
1 15:30 Servia DR 1 OKV DR 2 Serve'72 DR 1

Zaterdag 10 december - Hofland (Montfoort)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 12:00 Boni DR 2 Limes DR 1 Limes DR 2
2 12:00 De Valk DR 1 VTC Woerden DR 1 De Valk DR 2
3 12:30 VV Utrecht DR 1 Taurus DR 2 Limes DR 1
2 12:30 De Valk DR 2 Limes DR 2 De Valk DR 1
3 13:00 VTC Woerden DR 1 Boni DR 2 VV Utrecht DR 1
2 13:00 Limes DR 1 De Valk DR 1 Taurus DR 2
3 13:30 Limes DR 2 Taurus DR 2 VTC Woerden DR 1
2 13:30 De Valk DR 2 VV Utrecht DR 1 Boni DR 2
3 14:00 De Valk DR 1 Limes DR 2 Limes DR 1
2 14:00 Boni DR 2 VV Utrecht DR 1 De Valk DR 2
3 14:30 Taurus DR 2 Limes DR 1 De Valk DR 1
2 14:30 VTC Woerden DR 1 De Valk DR 2 Limes DR 2
3 15:00 Limes DR 2 Boni DR 2 VTC Woerden DR 1
2 15:00 VV Utrecht DR 1 De Valk DR 1 Taurus DR 2
3 15:30 Taurus DR 2 VTC Woerden DR 1 Boni DR 2
2 15:30 Limes DR 1 De Valk DR 2 VV Utrecht DR 1

Zaterdag 21 januari - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 09:00 Limes DR 1 OKV DR 1 OKV DR 2
1 09:00 VTC Woerden DR 1 Servia DR 1 Limes DR 2
2 09:30 RVN DR 1 VV Utrecht DR 1 OKV DR 1
1 09:30 Limes DR 2 OKV DR 2 VTC Woerden DR 1
2 10:00 Servia DR 1 Limes DR 1 RVN DR 1
1 10:00 OKV DR 1 VTC Woerden DR 1 VV Utrecht DR 1
2 10:30 OKV DR 2 VV Utrecht DR 1 Servia DR 1
1 10:30 Limes DR 2 RVN DR 1 Limes DR 1
2 11:00 VTC Woerden DR 1 OKV DR 2 OKV DR 1
1 11:00 Limes DR 1 RVN DR 1 Limes DR 2
2 11:30 VV Utrecht DR 1 OKV DR 1 VTC Woerden DR 1
1 11:30 Servia DR 1 Limes DR 2 OKV DR 2
2 12:00 OKV DR 2 Limes DR 1 Servia DR 1
1 12:00 RVN DR 1 VTC Woerden DR 1 VV Utrecht DR 1
2 12:30 VV Utrecht DR 1 Servia DR 1 Limes DR 1
1 12:30 OKV DR 1 Limes DR 2 RVN DR 1

Zaterdag 28 januari - Hofland (Montfoort)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
3 12:00 De Valk DR 2 Boni DR 2 De Valk DR 1
3 12:30 De Valk DR 1 Serve'72 DR 1 Taurus DR 2
3 13:00 Taurus DR 2 De Valk DR 2 Boni DR 2
3 13:30 De Valk DR 1 Boni DR 2 Serve'72 DR 1
3 14:00 Serve'72 DR 1 Taurus DR 2 De Valk DR 2
3 14:30 De Valk DR 2 De Valk DR 1 Boni DR 2
3 15:00 Boni DR 2 Serve'72 DR 1 De Valk DR 1
3 15:30 Taurus DR 2 De Valk DR 1 De Valk DR 2
3 16:00 Serve'72 DR 1 De Valk DR 2 Taurus DR 2
3 16:30 Boni DR 2 Taurus DR 2 Serve'72 DR 1

Zaterdag 18 maart - IJsselhal (IJsselstein UT)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
2 13:30 Boni DR 2 OKV DR 1 OKV DR 2
1 13:30 De Valk DR 1 Servia DR 1 De Valk DR 2
2 14:00 RVN DR 1 Taurus DR 2 OKV DR 1
1 14:00 De Valk DR 2 OKV DR 2 De Valk DR 1
2 14:30 Servia DR 1 Boni DR 2 RVN DR 1
1 14:30 OKV DR 1 De Valk DR 1 Taurus DR 2
2 15:00 OKV DR 2 Taurus DR 2 Servia DR 1
1 15:00 De Valk DR 2 RVN DR 1 Boni DR 2
2 15:30 De Valk DR 1 OKV DR 2 OKV DR 1
1 15:30 Boni DR 2 RVN DR 1 De Valk DR 2
2 16:00 Taurus DR 2 OKV DR 1 De Valk DR 1
1 16:00 Servia DR 1 De Valk DR 2 OKV DR 2
2 16:30 OKV DR 2 Boni DR 2 Servia DR 1
1 16:30 RVN DR 1 De Valk DR 1 Taurus DR 2
2 17:00 Taurus DR 2 Servia DR 1 Boni DR 2
1 17:00 OKV DR 1 De Valk DR 2 RVN DR 1

Zaterdag 25 maart - Thijs van der Polshal (Woerden)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 09:00 Limes DR 2 Limes DR 1 Serve'72 DR 1
1 09:30 VTC Woerden DR 1 Serve'72 DR 1 VV Utrecht DR 1
1 10:00 VV Utrecht DR 1 Limes DR 2 Limes DR 1
1 10:30 VTC Woerden DR 1 Limes DR 1 Serve'72 DR 1
1 11:00 Serve'72 DR 1 VV Utrecht DR 1 Limes DR 2
1 11:30 Limes DR 2 VTC Woerden DR 1 Limes DR 1
1 12:00 Limes DR 1 Serve'72 DR 1 VV Utrecht DR 1
1 12:30 VV Utrecht DR 1 VTC Woerden DR 1 Limes DR 2
4 13:00 Limes DR 1 VV Utrecht DR 1 VTC Woerden DR 1
1 13:00 Serve'72 DR 1 Limes DR 2 VTC Woerden DR 1

Zaterdag 22 april - Schulenburg (Kamerik)

Veld Tijd Team A Team B Scheidsrechter
1 11:00 OKV DR 1 OKV DR 2 Serve'72 DR 1
2 11:00 De Valk DR 1 VV Utrecht DR 1 De Valk DR 2
3 11:00 Boni DR 2 Limes DR 2 Limes DR 1
1 11:30 RVN DR 1 Serve'72 DR 1 Servia DR 1
2 11:30 De Valk DR 2 Limes DR 1 De Valk DR 1
3 11:30 VTC Woerden DR 1 Taurus DR 2 Limes DR 2
1 12:00 Servia DR 1 OKV DR 1 OKV DR 2
2 12:00 Limes DR 2 De Valk DR 1 Taurus DR 2
3 12:00 VV Utrecht DR 1 Boni DR 2 VTC Woerden DR 1
1 12:30 RVN DR 1 OKV DR 2 Serve'72 DR 1
2 12:30 De Valk DR 2 VTC Woerden DR 1 Boni DR 2
3 12:30 Limes DR 1 Taurus DR 2 VV Utrecht DR 1
1 13:00 Serve'72 DR 1 Servia DR 1 OKV DR 1
2 13:00 Boni DR 2 VTC Woerden DR 1 De Valk DR 2
3 13:00 De Valk DR 1 Limes DR 1 Limes DR 2
1 13:30 OKV DR 1 RVN DR 1 OKV DR 2
2 13:30 VV Utrecht DR 1 De Valk DR 2 Limes DR 1
3 13:30 Taurus DR 2 Limes DR 2 De Valk DR 1
1 14:00 OKV DR 2 Serve'72 DR 1 Servia DR 1
2 14:00 VTC Woerden DR 1 De Valk DR 1 Taurus DR 2
3 14:00 Limes DR 1 Boni DR 2 VV Utrecht DR 1
1 14:30 Servia DR 1 RVN DR 1 OKV DR 1
2 14:30 Limes DR 2 De Valk DR 2 VTC Woerden DR 1
3 14:30 Taurus DR 2 VV Utrecht DR 1 Boni DR 2
1 15:00 Serve'72 DR 1 OKV DR 1 RVN DR 1
2 15:00 OKV DR 2 Servia DR 1 RVN DR 1