NLcoach Support Prijs 2009
Wil jij je ontwikkelen als trainer/coach? Dien dan een aanvraag in voor een programma dat jij wilt volgen om jezelf te ontwikkelen én verdien €2.500.
Elk jaar organiseert NLcoach de NLcoach Support Prijs. Drie trainers/coaches kunnen
elk een prijs winnen van €2.500. Dien een aanvraag in met een innovatief, creatief en
serieus idee, hoe jij jezelf wil ontwikkelen. Via een stage in het buitenland? Een onderzoek? Een clinic volgen? Of ….
Elke trainer/coach kan meedoen, van hoog tot laag, van jong tot oud, van elke tak van sport.
Wil jij je verder ontwikkelen als trainer/coach en kans maken op €2.500?
Ga dan nu naar
www.nlcoach.nl voor meer informatie over de NLcoach Support Prijs en dien een aanvraag in! Het indienen van een aanvraag kan uiterlijk tot 13 juli 2009. Hierna gaat een aantal topcoaches 10 aanvragen nomineren waarna een deskundige jury drie winnaars zal aanwijzen die aan de slag kunnen met het zelfontworpen programma.
De winnaars worden bekend gemaakt tijdens het Nationaal Coach Congres op 9 oktober 2009 in Hotel en Congrescentrum Papendal te Arnhem. Mocht je vragen en/of opmerkingen hebben stuur dan een mail naar
info@nlcoach.nl met als onderwerp ' NLcoach Support Prijs 2009' of bel 030-7513820.